Sayfa 890/1032 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Aylardırmı ben 1 yıl taşıdım, dipte boşadım garanla evlendim, burnumdan getirdi, 5 yıldır taşıyanda var.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    Aylardırmı ben 1 yıl taşıdım, dipte boşadım garanla evlendim, burnumdan getirdi, 5 yıldır taşıyanda var.
    haklısınız keşke bizlerde garantiye ak bankasına geçseydik. 10 dolardan alan yatırımcılar servet kaybetti bunun vebali ülkeyi yöneten hükümetin mensuplarının üzerinedir.ahirette hesap günü bu vebali nasıl ödeyecekler acaba?

3. Sari kafa reis ile G 20 toplantısında bir araya gelecekmiş

4.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Sari kafa reis ile G 20 toplantısında bir araya gelecekmiş
    Gelse ne olacak ki, kafa bulacak yine bizle

5. Gelse nolcakki?2 3 hafta oncede konusmuslardi ,abd donusu ilgilenicem o is halen cozulmedimi diye.yine sallar trump reisimizi.hele su abd ye donum tekrar bakarim duruma diye;) sari kafa .assak geciyo bizimle

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    böyle adi bir hisseyi tanıdığım güne lanet olsun.
    Tanışmanıza sebep olanlara da saydırmaya kalkmayın

çok kişi TH dolmuşuna binmiş
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

7. Virture diye biri vardı , adam 12 , 13 lerden uyarmaya başladı, her düşüşte geldi uyardı, ama ben dahil dinleyen kim, dahada düşecek diyeni sopayla kovaladık, ha şimdide mi düşecek, zaten giren girmiş deyip beklenebilir, sabrı olan için tabiki, benim sabrım kalmamıştı, daha doğrusu bu ********in yüzünden sinir hastası olmaktan korktum, dipte Garanla eşitlenince sattım gitti garana geçtim, ben hayatımda böyle ******** böyle kansız hareketler yapan Bıst 30 hissesi görmedim.

8.  Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    ..dipte Garanla eşitlenince sattım gitti garana geçtim, ben hayatımda böyle ******** böyle kansız hareketler yapan Bıst 30 hissesi görmedim.
    Komutan iyi güzel diyorsun ama yakında GARAN'ın fiyatını sollarsak hayıflanma. Er veya geç %70 iskontoluluk durumumuz sona erecek ve makul bir iskonto ile işlem görmeye başlayacağız. Şu anda %70 olan iskonto oranımız %40'a düştüğünde HALKB 15 tl olacak. Biz 15 tl olduğumuzda GARAN kaç olur dersin?
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 890/1032 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •