Sayfa 441/1032 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Hosgeldin sn. Ayan.

Bu isin asli nedir?
    Trump: Adil değil, doğru değil

Bloomberg'un haberinde, Trump'ın, "(Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın) birisini bir yerden çıkartmak konusunda yardıma ihtiyacı vardı, bana geldi. Harika pastörümüzü ise tutmak istiyorlar. Adil değil. Doğru değil" dedi

erdoğan trump beyden israil de gözaltında olan t.c vatandaşı ebru hanımın serbest bırakılmasını istemiş.
    trump bey de netenyahu ile görüşmüş hanım serbest kalmış.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Tamam onu biliyoruz da, niye? Ya da ne karsiliginda? O kadar problem varken ebru hanim mi dertmis ABD Baskanindan cozmesi istenilecek?

4. Bence o bahsi geçen çeviri "kumpası" doğru abi...O tercümanı bulmak lazım ya da O'nu oraya kim görevlendirdi bakmak lazım...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

5. Given US strategic selfishness and mercilessness when turning against its allies, it is dangerous to rely too much on the country for its economy or its security. Turkey is geographically close to Europe and is inextricably connected with the West economically and politically. Meanwhile, it is improving ties with Russia and Iran and is supportive of China’s Belt and Road initiative. How Turkey adjusts its strategy in a global arena will have great significance for the world.
    https://www.khmertimeskh.com/5052224...y-in-the-back/

Çin Komünist Partisinin dış politika gazetesinde (Global Times) yayımlanmış bu...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

sürekli olan şeyler bunlar.
    büyük adamlar sever böyle ince işleri.
    diplomasi jesti derler
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    VAKBN doğradılar resmen...PD/DD neredeyse eşitlendi HALKB ile...
    Şöyle bir çalışma yaptım...En düşük seviyelere çok az kalmış yabancı takası anlamında...HALKB' daki durum çok vahim o nedenle asmadım ve dahi ilk verdiğim tarihte HALKB 10 TL iken VAKBN 3.80 TL imiş....Bir taraftan bilançodaki bozulma diğer yandan olası bir ceza beklentisi net bir şekilde fiyatlanmış piyasa oyuncuları tarafından...Albayrak'ın dediği gibi ceza gelmezse aradaki bu fark eskisi kadar kapanmasa da o bahsettiğimiz (muhtemelen 2-3 gün) konsolidasyon sürecine kadar daha yüksek bir potansiyeli işaret ediyor rakamsal olarak da...

Ancak, küçükte olsa bir ceza gelse dahi bu hissenin yabancı takası oldukça uzun bir süre geçse de o eski seviyelerine zor gelir abi...Eski hükümlü muamelesi görür bu alemde...Türkçesi mimlenir...

8. Yannız Trend tatile gidiyorum ayağına kayboldu, geri falan da dönmeyecek bence

Ters Indikatör Trend varken evlenmemek lazımdı bu kağıtla, ah eşşek kafam

Sayfa 441/1032 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •