Sayfa 115/426 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    1.29 fiyati uygun geldi , 3. hisse olarak buna dadandim bugun..ytd
    Diğer iki hisse nedir Sn paydaş!!
    saygılar,

Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    Diğer iki hisse nedir Sn paydaş!!
    saygılar,
    konya cimento ve fb + satilamaz goodyear
    fb 7.50 den beri hissedeyim , konya 207 ort ile 1 hafta oldu gireli..
    geziyorum ben , doas ; avgyo ; aselsan ; aslan ; thy ; egepro ve sonunda buraya geldim..
    kar cebe yakisir mantigi ile hareket ediyorum, fb den vazgecmedim sadece..goodyear emeklilik icin biriktiriyorum , onu saymiyorum..
    diger saydiklarimi bazen yuzde 3 e bazen yuzde 10 a bazen yuzde 1 e satip ciktim..
    bu da dipte geldi gozume, sevmem zorluyu lakin icimden bi his al dedi..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Türkiye’de özellikle inşaat ve enerji sektöründe kriz var.Bu durum borsada işlem gören şirketlerin yatırımcılarında endişe yaratırken aynı zamanda fırsatta yaratmaktadır.Zoren de bir fırsatın daha doğrusu büyük bir fırsatın olduğunu düşünüyorum.Bu krizden şirket çıkacak ve bir dev olmayı hak eden iştirak yapısı ile yerini en gözde şirketlerin sıralamasında alacaktır.Çok yüksek ve giderekte artan cirosu ,ciroya bağlı yüksek faliyet karı ile benim ilgimi çekti.Geriye karı silen finansal yükümlüğü çözmek kalıyor.Patronda elinde bir mücevherin olduğunu biliyordur ve bu sorunu çözüp (iştirak satışı ile ....başka şansı görünmüyor) çok değerli bir şirketin mutluluğunu ,keyfini yaşayacaktır. Bana göre şirketin bu durumu tekniğede yansımış kötüler fiyatlanmış ve sıra pozitif gelişmelerde....uzun vadeli trendin başladığını görmekteyim.Yatırımcına şimdiden iyi yolculuklar dilerim.

Yazdıklarım kendi fikrim olup yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bir gun zoren yatirimcisi olacagimi ruyamda gorsem inanmazdim. Demek ki dunyada herşey olabiliyormuş.zoren 1,26 ustu kapatti haftayi. Simdi geri cekilmeden bir çikıs baslatmasi gerekiyor. Gelecek teknoloji ve yazilim uzerine inşa edilecek olsa da eğer elektrik ,enerji olmazsa ortada ne teknoloji kalir ne yazilim diye dusunerek enerjinin hem gelecekteki öneminin hem de ulkemizin kendi guvenligi , istikbali icin zorunlulugunun altini cizerek biraz odas biraz zoren ile alip sandigin kilitini bir kac seneligine kapatmak istiyorum.umarim kararliligimi korurum. Arada kucuk lotlarla al sat yapilabilir o ayri ama ana trend bu saatten sonra yukari olmali zira doviz kurlarinda uzun yillar boyunca ciddi yukselis beklemiyorum. Herkese bol kazanclar dilerim

5. artık demir almak günü gelmişse zamandan meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan. Yahya Kemal Beyatlı. Bence tabi ki.

6.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    konya cimento ve fb + satilamaz goodyear
    fb 7.50 den beri hissedeyim , konya 207 ort ile 1 hafta oldu gireli..
    geziyorum ben , doas ; avgyo ; aselsan ; aslan ; thy ; egepro ve sonunda buraya geldim..
    kar cebe yakisir mantigi ile hareket ediyorum, fb den vazgecmedim sadece..goodyear emeklilik icin biriktiriyorum , onu saymiyorum..
    diger saydiklarimi bazen yuzde 3 e bazen yuzde 10 a bazen yuzde 1 e satip ciktim..
    bu da dipte geldi gozume, sevmem zorluyu lakin icimden bi his al dedi..ytd
    Tşk ederim.
    saygılar,

Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    Tşk ederim.
    saygılar,
    rica ederim, sadece goodyear ve bu kaldi..
    bunda biraz biriktirelim bakalim ne olacak..
    1.26 /27 ekledim bugun , nasip bakalim..

1.23/24 araligindan da ekledik ver bakam biraz daha..

Sayfa 115/426 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •