Sayfa 15/420 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 3357 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Dolar bazlı hedefe 4,5 TL kaldı. Lütfen sabredelim. 5-6 tavan sonrası hedef tamam.
    Öncesinde bir 2,23'ten onay alalım.

Onay almadan gidemeyiz.
    Dolar yükseldikçe hedef de yükseliyor mu sayin @val? Neye göre hesap edelim?
    Elimde bir miktar daha birikmiş var da Bonucci'nin sol tendonundan onay almasını bekliyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Endeks 0.50 puan düşerken %6 düşer , endeks %2 yükselir kağıt yine eksi de gezer. Gözü toprakta. Geçmiş olsun. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. 1.75 altında 1.63,1.49 ve 1.28 sıralı fibo dirençleri daha önce paylaşılmıştır.buraların altında yapılacak her günlük 2 kapanış için bir alt kademenin hedef olduğu hissenin yönünün hem aşşağı hem yukarı yöne endeks paraleli açık olduğu teknik olarak aşikardır.zoren de teknik yoktur hedef 1 in altı şeklinde vay efendim patron hissesi sakallı peruklu şeklinde hiçbir teknik öngörüye dayanmadan işkembeden sallayanlara kendi görüşlerini benimsemeyenleri aşağılayarak birde alay edenlere bugünün şartlarında dünü yargılayan zavallı şahsiyetlere lütfen itibar etmeyelim..arkadaşlar lütfen yapılan tekniğe dayalı öngörülerden feyz alalım atışma türü alaycı aşşağılayıcı üslüp kullanmadan hisse ile ilgili paylaşımlar yapalım forum kurallarına uyalım ..forum kurallarına uymayanlar korkarım ceza alacaklar ..sesleri kesilecek sonra
    Son düzenleme : guddupayyusu; 09-05-2018 saat: 17:17.

4. Bilanço iyi gelecek sanırım
    saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by İnternfi Yazıyı Oku
    Fırsat bu fırsat 1.5 yaparlar malı yüklediler 1.9 civardan 6 ay bezdirip yüksekten verdiklerini ucuza yerine koyar
    1.50 gelsin alıma başlarım tahmin etmiştim 20 gün önceden bu seviyeleri

6. Bilançosu geldi. 330 milyon kar var. Detaylı bakamadim ama coşkuyu verdiler.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bu saatye manyak miktarda kar gosterilen bir blancoyu kap a bildirmeyi manidar buldum. Ele vermek icinmi acaba. Zoren bu guven olmuyor malum. Ytd

+25 milyon

Sayfa 15/420 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •