Sayfa 31/411 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 3286 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Gelirse 1.30 da bekliyorum, hep aynı numara. Endekse hiç direnmiyor, endeksten önce düşüyor, geçen gün Bist 101.000 e dayandığında kılını kıpırdatmadı, bugün ki sert düşüşün habercisiydi, sakın endekse direniyormuş numaralarını yemeyin, bugün nasıl da tekeri patladı, günü en düşükten kapattı. Güven vermiyorsa alan olmaz haliyle.

yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Gelirse 1.30 da bekliyorum, hep aynı numara. Endekse hiç direnmiyor, endeksten önce düşüyor, geçen gün Bist 101.000 e dayandığında kılını kıpırdatmadı, bugün ki sert düşüşün habercisiydi, sakın endekse direniyormuş numaralarını yemeyin, bugün nasıl da tekeri patladı, günü en düşükten kapattı. Güven vermiyorsa alan olmaz haliyle.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu hakuro San denen arkadaşın özelliği hisse düştükçe gelir. Gıcık gıcık konuşur insanları umutsuzluk aşılar, gider. Yükselince hiç sesi çıkmaz düşünce ben demiştim, diyen bir tiptir. Eskiler bilir. Onun için boşverin bu arkadaşın söylediklerine kulak asmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by eray211 Yazıyı Oku
    Bu hakuro San denen arkadaşın özelliği hisse düştükçe gelir. Gıcık gıcık konuşur insanları umutsuzluk aşılar, gider. Yükselince hiç sesi çıkmaz düşünce ben demiştim, diyen bir tiptir. Eskiler bilir. Onun için boşverin bu arkadaşın söylediklerine kulak asmayın.

Ben de öyle düşünüyor idim ama adam 2,1xx lerdeyken 1,3 bekliyorum dedi. Linç ettiler şahsı.

Böyle ters düşünen insanlara ihtiyacımız var.

İnsanlar inandıkları şeyleri duymaya meyillidir. Bunu bilim diyor. Hissedarız hepimiz yükselsin istiyoruz ama tersini duyunca kızıyoruz...

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyor idim ama adam 2,1xx lerdeyken 1,3 bekliyorum dedi. Linç ettiler şahsı.

Böyle ters düşünen insanlara ihtiyacımız var.

İnsanlar inandıkları şeyleri duymaya meyillidir. Bunu bilim diyor. Hissedarız hepimiz yükselsin istiyoruz ama tersini duyunca kızıyoruz...

ytd
    Buralara neden düştü erken seçimden dolayı o zaman erken seçimin olacağını söyleseydi bizde verseydik 2 li rakamlardan. Ben dedim olduyla olmuyor bu işler

5. Bugün 1.4* oldu bile. Ben istermiydim böyle olsun ama speğin yüzü burda. Aynı adam, huyu suyu tekniği belli.

Yatırım. Tavsiyesi değildir.

6. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Direniyormuş gibi yapsa da günü en düşükten kapatmaya meyilli. Bist de % 300 - 500 prim yapmış hisseler haliyle kar satışında. Burada endeksten daha sert düşerek yatırımcının ocağına mum dikiyorlar. Bu hafta almayanlar şükür ediyordur, doludan kurtulduk diye.

Profilden bile bakmam. Çanak oluşsun, fidan gibi serpilsin, zaten eninde sonunda yataya bağlar, alım için bol bol fırsat verir diye düşünüyorum dipten. Acele etmiyorum o yüzden. Beni bağlar tabi.

Niyetim kimseyi kırmak değildir
    Şuradakini buraya koymak değildir
    Arada bir zülfü yare dokundum
    Tam yerine rast geldi manzara koydum.

Yatırım tavsiyesi de değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Bugün 1.4* oldu bile. Ben istermiydim böyle olsun ama speğin yüzü burda. Aynı adam, huyu suyu tekniği belli.

Yatırım. Tavsiyesi değildir.
    Ben daha çok düşmesini beklerdim malûm dolar borcu yüksek..
    Şelale başında mıyız yoksa atlamış üstümüze mi akıyor göreceğiz..
    Bu arada BIST boş tekerlek gibi yuvarlandı Allah yardımcımız olsun

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1.30 fanteziydi. Ama bir bahanesini bulup getirmek istediğini tahmin ediyorum. Oralarda tutunursa ne ala. Giyotine sokar, kafa götürür. Kasa her zaman kazanır. Hayat böyle birşey arkadaşlar. Eninde sonunda kötüler kazanır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 31/411 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •