Sayfa 33/429 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 3429 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz olay ozgyo da benim de başıma geldi. Satış emri vermiştim emir iletilmemiş. Malum galip kağıdı hisse. Benim fiyatın üstüne çıkıp 15 kademe aşağı düştü 1 2 dakika içinde. Aracı kurumu aradım böyle böyle diye. Aradaki 15 kademe farkı ödediler. Siz de emir iletilmeme sonucu zarar ettiyseniz kurumunuzdan zarar talebinde bulunabilirsiniz.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bulundum tabi, ama hissede alim gerceklesmedigi icin zarar da yok diyorlar. Sen benim alim emirlerimi iletemiyorsun/iletmiyorsun, sonra alsaydiniz yuzde 5 yukari gidisinde satacak miydiniz diyorlar. Neyse bu konuyu boyle birakmayacam.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 11.08.2018 bilanço

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 1.44 kaparsin sen karakterini göster.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Niye gitmiyor bu hisse

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gitmez cunku dusmeyi sever.

6. Son düzenleme : alpaslan; 18-07-2018 saat: 22:38.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

7. Karsan 20 kademe fark atti aradaki kalite farkı buna dikkat cekiyorum. Kiyaslayin görün diyorum. Lanet bi senet bu gitmez anca düşer.

8. Arkadaşlar ZOREN'den lot alamıyorum. Misal 1.47'den emir veriyorum. O seviyelere geliyor ama almak bilmiyor. Dünden beri böyle, acaba iniş çıkış yaptığından veya aracı kurum ile telefondan doğru mu almak gerekiyor?

Sayfa 33/429 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •