Sayfa 368/417 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon
Arama sonucu : 3332 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Şunu kendime sormadan edemiyorum >>>2023 yılı için Vestel mi yoksa Zoren mi ??? , sürpriz haber akışları başlayacak gibi duruyor.. ?
    Lantatek,TOGG ve Meta Nikele Vestel ortak ayrıca elektrikli şarj cihazlarını dünyaya Vestel adı altında satıyor peruklu son olarak zorenin bir kısmına Kuveytli ortak geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Çoğu gitti, az kaldı.....
    Selam SPK Zorenin %100 bedelli sermaye artış talebini onaylamış ne dersiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Selam SPK Zorenin %100 bedelli sermaye artış talebini onaylamış ne dersiniz.
    140% bedelli artırmı

4. 8 Haziran tarihinde Sermaye Piyasası Kurulundan bedelli sermaye artırımı konusunda onay aldı.

Kararın onaylanması ile birlikte Zorlu Enerji 2.5 milyon TL mevcut sermayesini %100 artırarak 5 milyon TL’ye çıkaracak.

5. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 8 Haziran 2023 tarihinde onay verdiği bedelli sermaye artırımında Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) rüçhan hakkı kullanımı başlangıç tarihi 15 Haziran 2023 olarak açıklanmıştı.

Zorlu Enerji ise %100 oranında bedelli sermaye artırımına gidecek.

ZOREN için ise 1,87 TL olarak açıklandı.

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kuruluâ��nun (SPK) 8 Haziran 2023 tarihinde onay verdiği bedelli sermaye artırımında Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) rüçhan hakkı kullanımı başlangıç tarihi 15 Haziran 2023 olarak açıklanmıştı.

Zorlu Enerji ise %100 oranında bedelli sermaye artırımına gidecek.

ZOREN için ise 1,87 TL olarak açıklandı.
    Bilmediğim için soruyorum. Bedelsiz olsaydı bölünmüş fiyatı 2.37 olacaktı, bedelli olduğu için referans fiyatı neden 1.87 ? Mantığı nedir bu işin?

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

7. SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

ANZ nin kademe kademe enerji sektöründen büyük oranda çıkacağını ve bundan sonraki dönemde Vestelin yatırımlarına ağırlık vereceğini düşünüyorum başta otomotiv sektörü(pil,batarya,yazılım,şarj cihazları) ve savunma-uzay sektörü. Meta Nikel ve Lantatek vasıtasıyla. Siz ne dersiniz arkadaşlar?

Sayfa 368/417 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •