Sayfa 125/417 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 3332 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    34e 20mil satış olmuş, düşen trendi kırdı diye teknikçilere yedirip saldılar, birşeyler dönüyor.
    Arkadaşlar size bu konuda bilgi vereyim, haberleri dikkatli takip etmemişsiniz. bundan 15 gün önce MSCİ endekslerinden gelen açıklama şöyle idi ;

Dünyanın önde gelen endeks yapıcılarından MSCI, endekslerinde 26 Kasım 2019
    gece yarısından itibaren geçerli olacak değişiklikleri açıkladı.

MSCI Global Small Cap Endeksi'nin Türkiye bölümünden Eczacıbaşı İlaç, Verusa
    Holding ve Zorlu Enerji hisseleri çıkarıldı.

Yani kapalı odada olan işlem MSCI global small cep endeksinin fonlarının satışı idi bugün sondu ... muhtemelende bir çakallar sürüsü bu malları aldı.... Yani önümüzdeki en büyük engellerden biri daha kalkmış oldu ... Citi den 19 milyon lot hisse geldi , eeee bunu alanlarda artık yoluna devam edicektir herhalde? ....

Ayrıca tekniktede yakında GOLDEN CROSS geliyor , ben ZOREN lerimi ucuzdan bu hergelelere kaptırcak değilim , benzerleri uçtu gitti bile....

yatırım tavsiyesi değildir....

2. dün alamadım diye üzülmüştüm bugün daha alttan alacağım herhalde...y.t.d.

Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size bu konuda bilgi vereyim, haberleri dikkatli takip etmemişsiniz. bundan 15 gün önce MSCİ endekslerinden gelen açıklama şöyle idi ;

Dünyanın önde gelen endeks yapıcılarından MSCI, endekslerinde 26 Kasım 2019
    gece yarısından itibaren geçerli olacak değişiklikleri açıkladı.

MSCI Global Small Cap Endeksi'nin Türkiye bölümünden Eczacıbaşı İlaç, Verusa
    Holding ve Zorlu Enerji hisseleri çıkarıldı.

Yani kapalı odada olan işlem MSCI global small cep endeksinin fonlarının satışı idi bugün sondu ... muhtemelende bir çakallar sürüsü bu malları aldı.... Yani önümüzdeki en büyük engellerden biri daha kalkmış oldu ... Citi den 19 milyon lot hisse geldi , eeee bunu alanlarda artık yoluna devam edicektir herhalde? ....

Ayrıca tekniktede yakında GOLDEN CROSS geliyor , ben ZOREN lerimi ucuzdan bu hergelelere kaptırcak değilim , benzerleri uçtu gitti bile....

yatırım tavsiyesi değildir....

1 Hafta içerisin de yaklaşık 1.40 üstü kapanışlar crossu tamamlar 45 üstü güzelleşir ytd.
    Güzel mal aldı citi deutch emeklilik her zaman yaptıkları gibi 2.20 2.30 lardan döndermeselerde yoluna baktırsalar şu hisseyi artık ...

4. MSCI a saygılar.dolar bazında 18 yıl önceki dipten mal sattılar.birilerinin endeksinden çıktı çulsuz un ilk 5 ine girdi.birileri yıllarca taşımış becerememiş.birazda çulsuz taşısın.1.21 e kadar hergün kademeli alış .bende satış yok.2020 beraberiz zoren. y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    MSCI a saygılar.dolar bazında 18 yıl önceki dipten mal sattılar.birilerinin endeksinden çıktı çulsuz un ilk 5 ine girdi.birileri yıllarca taşımış becerememiş.birazda çulsuz taşısın.1.21 e kadar hergün kademeli alış .bende satış yok.2020 beraberiz zoren. y.t.d.

MSCI yada benzerleri hepsi insanları aldatan üçkağıtçı fonlar.... Onlar sözde sattı , peki onca milyon lotları kimler aldı ? insanların kafasını karıştırıp akıllarınca mal alma peşindeler. şundan 1 ay öncesine kadar 1.43 lü seviyelere satış koyup (1/3 pozisyonumu ) oralardan vermeyi planlarken , böylesine çıkmış bir endeksde o mal almak isteyenler artık 3 ün 1 ini alırlar..... Artık Zorenlerimi azaltmam için 1.50 üstlerini bana sunmaları gerekir.... Ondan sonra düşünür bakarız.... Acelemiz yok , her 3-4 sene bıktırma ve yıldırma sonrasındaki yıllar hep yatırımcıyı mutlu etmiş bir ZOREN grafiği var baktığınızda.... ben beklerim SPEK .... daha ucuz iyi enerji senedi kaldıysa , sen bize söyle SPEK , boşa bekleyip durma , hadi gazlamadıkça sana mal yok !!!!

yatırım tavsiyesi değildir.

6. Credit suiss alımları müthiş...

7.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Credit suiss alımları müthiş...
    bir yabancıdan alıp başka bir yabancıya çakınca keyfim bir yerine geliyor sormayın.hedefim biraz yüksek olduğu için sembolik bir rakkam verdim ama olsun darısı diğer yabancının başına......y.t.d.

Sayfa 125/417 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •