Sayfa 54/407 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3252 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by guddupayyusu Yazıyı Oku

bu teknik paylaşım yatırımcılar için yapılmış tır.lütfen teknik bilmeyen kaba zurnalar sataşıp zar zar zarlayıpta şahsıma duhul olmasın .uhuhauahaha)))
    ne demişiz günlükte bollinger bant içine doğru tepkisel hareketler yapabilir ..neye göre demişiz bollinger alt bant değerine bakarak.alt bant nerede 1.25 bu gün saatlikte bollinger içine sorti yapıp dalarak 1.25 1.26 1.27 1.28 1.29 1.30görüp tepki vermiş ve 1.25 te kapatarak bant içine girmişmi evet girmiş ...biz bu değerleri investing com dan almışız doğrudur .gerçekleşmişmişmi evet gerçekleşmiş ..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 09-10-2018 saat: 21:33.

2. şu saatten itibaren kısa vadede 1.38-140 üzerinde 2-3 gün sıralı kapanışlar yapmadığı sürece günlükte bollingerin üst bantı na yakın satış fırsatı oluşturur.gönül rahatlığıyla zorenlerinizi satıp daha aşağılardan yerine koyarak zararda olanlar maliyet düşürebilir diye düşünürüm naçizane orta veuzun vadede yön maalesef aşşağı ….cuma günü papaz salınırsa borsada papaz hikayesinden dolayı 105-107 bine kadar ralli olabilir 103 binden sonra mal dağıtmaya başlayabilirler eğer papaz salınmazsa tersine 87-90bine kadar ralli olabilir diyede sesli düşünürüm..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 09-10-2018 saat: 21:37.

3. gönlümde yatan papazın salınması ...endekste yükseliş ..dolarda düşüş zoren de ise 1.42 nin hacimle yukarı kırılması...investing den yapılan teknik paylaşımları beğenmeyen eksik oldu diyen mübarek zaatları işkembecileri matrix programında çizimler ini yaparak paylaşmaya davet ediyorum..buyursunlar paylaşsınlar(tabii ceza almadılarsa ve teknik çizim yapabilecek vede paylaşabilecek kapasiteleri varsa ) zoren nerelere gidebilir fiyatlar ne olurzoren patron hissesidir .bu da ayudur teknik paylaşımları da geçersizdir şeklinde değilde şuna şuna istinaden geçersizdir doğrusu budur şeklinde edep çerçevesinde tartışalım herkes de faydalansın ..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 10-10-2018 saat: 16:02.

4. Yukarı kırarsa yukarı aşağı kırarsa aşağı hey be tekniğe bak bunu bilmek için okul bile okunmaz 🤣🤣🤣

5.  Alıntı Originally Posted by northerner Yazıyı Oku
    Yukarı kırarsa yukarı aşağı kırarsa aşağı hey be tekniğe bak bunu bilmek için okul bile okunmaz ������
    neresi destek neresi direnç mübarek hiçbir veri yok ..nerden aşşağı giderse diye sormazlarmı nereye kadar gider diye sormazlarmı hocam adama .minareden at beni in aşağıdan tut beni gibi...uhuhuhahah))))teknik bir veri yok tamamen işkembesel içgüdülerle tahmin var..zannımca aşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur muşmuş yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur muş muşş peeee.eeee onu dedemde söyler nenemde söyler teyze uhuhuhahahah))))aklıma geldikçe gülmeyi de geçtim artık kendi kendime kahkaha atıyorum .peee..şükür ceza aldılar herhalde sesleri solukları kesildi işkembecilerin ..)))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 10-10-2018 saat: 18:02.

6. Son iki gündür kağıtta neler oluyor allah rızası için biri alanı satani versin

7. Şöyle bir haber çıkmış.. https://m.dunya.com/amp/sirketler/zo...mpression=true

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8. herkes papaz ı bekliyor ...

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/407 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •