Sayfa 59/419 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 3345 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    "...cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider diyede sesli düşünürüm..."
    ''papaz salındı vatana millete hayırlı olsun .inşallah endeks toparlar.düşüş trendinin bitmesi için zoren 1.40-1.42 üzerine atması lazım..buranın yukarı kırılması takip edilecek ..endeksle beraber aşşağı trend devam ederse maalesef şu anki hedefi 1.09-1.10 h.o. diye düşünürüm ''

şu paylaşımıda iyi oku mübarek zaat ..kenarından köşesinden kırpıp demogoji yaratma …oku ve feyz al ...afferim şöyle yellozla beraber her yazdığımı çok iyi takip ediyorsunuz ..öyle takip edin paylaşın ...

2. vay efendim zoren patron hissesidir patron ne isterse o olur efendim aşağı giderse aşşağı yönlü hareket olur yok yukARI giderse yukarı yönlü hereket ololur .biraz işkembe biraz karabiber atalım üstüne..kim almış o satmış bu almış.kayıtlı sermaye okadar giderler bukadar o onu yapmış. peeeeeeee vay sakallı vay peruklu ..ülen ne güzel ceza aldılar gene geldiler başlarlar şimdi yinee .peeee..matrix ten çizimlerinizi yapın paylaşında tartışalım ey allahın insanları ..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 26-10-2018 saat: 22:29.

3.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal yapmaz ama hisse başı %100 bedelli yapsa ve bunu da dürüst bir insan gibi kredi ödemesi için yapsa yani 350 mn dolar hiç fena olmazdi ama 300 ü ondan cikacağı için gidip faize yatirmayi tercih eder heralde

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın neva91,
    Kayıtlı sermaye tavanı 3 milyar olduğu için peruklu %50 artırım ile yetinebilir şimdilik.
    Öncesinde bu tavanı artırmayı da deneyebilir tabi. Peruklu bu, belli olmaz.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

4.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Sayın neva91,
    Kayıtlı sermaye tavanı 3 milyar olduğu için peruklu %50 artırım ile yetinebilir şimdilik.
    Öncesinde bu tavanı artırmayı da deneyebilir tabi. Peruklu bu, belli olmaz.
    Arttirir canim. Kim ne dicek

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Alıntı Originally Posted by guddupayyusu Yazıyı Oku
    vay efendim zoren patron hissesidir patron ne isterse o olur efendim aşağı giderse aşşağı yönlü hareket olur yok yukARI giderse yukarı yönlü hereket ololur .biraz işkembe biraz karabiber atalım üstüne..kim almış o satmış bu almış.kayıtlı sermaye okadar giderler bukadar o onu yapmış. peeeeeeee vay sakallı vay peruklu ..ülen ne güzel ceza aldılar gene geldiler başlarlar şimdi yinee .peeee..matrix ten çizimlerinizi yapın paylaşında tartışalım ey allahın insanları ..
    Beyefendi her gün farklı senaryo yazıyorsunuz.
    Yukarı ya da aşağı zaten 2 ihtimal var o olursa bu bu olursa o diye bir yorum yok .
    Beklentim şudur diyerek bırakınız lütfen 2 ihtimali de yazmanın kime ne faydası var acaba ?

6. patrona bağlı gaflet dalalet ve hıyanet içindeki işkembeci avanesi zoren de bedelli sermaye artırımı konusunu işlemeye başladı .yavaş yavaş ky ları bedelliye hazırlıyorlar.korkarım zoren de bedelli olabilir diye düşünürüm..

7. Digerlerinin durumu nedir bilmiyorum. Ama borç ödemek icin yapilacak bedelli bence 2 yil öne atar beklentileri.

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. Bir kişi de şu malum şahsın dediklerini desteklesin veya hak versin. Yoksa doğruyu söyleyen herkesi kendisine cephe alan kişiler sanmaya devam edecek.
    Malum kutup sakininin hayal dünyasında biz birbirimizi tanıyoruz, ona laf sokmak için hep birlik halindeyiz.
    Bedelli mevzusuna gelince, ben yatırım yaparken her ihtimali göz önüne alırım. Şirketin yatırımları ve döviz borcu malum. Bunları kısa sürede çevirmesi zor, ya tekrar kredi arayışına gidecek ya da hissedarlarına yönelecek daha önceden yaptığı gibi.
    Çizgilere çubuklara bakıp işkembeden sallayanlara inansak hem dibine kadar zararda olacağız hem de bedelli ihtimaline karşı açıkta kalacağız.
    Allah'tan mantığımızı kullanıyoruz, ne iduğu belirsiz tiplere kulak asmıyoruz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 59/419 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •