Sayfa 69/418 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3342 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. zoren görünen son durum

-2.06 da sat vermesiyle oluşan düşüş kanalı 1.01 dip yaparak .1.22-1.24 kanal üst bandının yukarı kırılımı ile AL vermiştir vatana millete ve tüm zoren cilere hayırlı olsun
    -1.22 kilit önemde 1.22 ve altında günlük kapanışlar yapıp yapmaması takip edilecek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu uhuhuhahahaha zuhahaha:kahkah(ustandan aldığını üslubu ustana satma kaba zurna )

-yaş 35 yolun yarısı ve yaş 40 ise tam sevilme yaşı ..uhuhuhahahah)))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 21-11-2018 saat: 23:05.

2. -en son gerçekleşen dipve zirve noktalarına göre ;;;a:1.28 DİP b: 2.21 ZİRVE VE c:1.01 OLUŞAN EN SON DİP E GÖRE ŞU ANKİ YENİ BAŞLAYAN YÜKSELİŞ TRENDİNİN kırılma gerçekleşmezse GİDEBİLECEĞİ EN ÜST SEVİYE 3.44 GÖRÜNÜR..

-FİBONANCİ HESABINDA GÖRÜNEN 3.44 RAKAMI EN ÜST SEVİYE RAKAMIDIR BU BEN ZOREN 3.44 E GİDACAHTİR diyorum anlamına gelmez demogojistler hemen çıkıp zoren guddupayusu zoren 3.44 e gidach dedi şeklinde paylaşım yapmaya başlarlar hemen ..peeeee

DESTEK 1.22-23

DİRENÇLER :1.36-1.47-1.58-1.94-......

--------------------------------------------------------------------------------
    -şimdi zoren aşşağı giderse aşşağı yönlü bir hareket olur yok efendim yukarı giderse yukarı yönlü bir hareket olur..yüzyılın temel analiz yorumu uhuhuhahahaha zuhahaha:kahkah(ustandan aldığını üslubu ustana satma kaba zurna )

Son düzenleme : guddupayyusu; 21-11-2018 saat: 23:39.

3. geçmişinde büyük yükselişler yapmış vede daha sonra düşerek uzun yıllar düşük değerlere tutularak beklenerek toplanmış hisseler mübarek hisselerdir.toplama işlemi bittikten sonra öyle bir yükseltiyorlarki eski zirvesinide geçiyor.mübarekler fibonanci hesaplarında GAYET NET GÖRÜNÜYOR GİDEBİLECEKLERİ YENİ ZİRVELERİ .bu mübarek hisselerden biriside adese idi uçtu gitti....

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme : guddupayyusu; 22-11-2018 saat: 00:45.

4. Şu gözler batık ve ceza üstüne üstüne ceza alan spek Adese hissesi ile Zoren i kıyaslayanları da gördü ya, artık ümidim kalmadı.
    Bazen bu foruma ayık kafayla yazmayan ya da ceviz içi kadar beyni olan insanların bilerek dadandığını düşünüyorum. Ya da algoritmik robotlar gibi düşünme yetisine sahip olmayan, sadece birşey yapmaya odaklanmış varlıklar da olabilir. Bilemedim.
    Düşünen mantıklı bir insan bu kadar boş olamaz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Şu gözler batık ve ceza üstüne üstüne ceza alan spek Adese hissesi ile Zoren i kıyaslayanları da gördü ya, artık ümidim kalmadı.
    Bazen bu foruma ayık kafayla yazmayan ya da ceviz içi kadar beyni olan insanların bilerek dadandığını düşünüyorum. Ya da algoritmik robotlar gibi düşünme yetisine sahip olmayan, sadece birşey yapmaya odaklanmış varlıklar da olabilir. Bilemedim.
    Düşünen mantıklı bir insan bu kadar boş olamaz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    -patronun has DEFTERDARIN MÜHÜRDARI GELMİŞ hemen ..
    aşşağı giderse aşşağıolur yukarı giderse yukarı hareket olur .uhuhuhuhahahaha)))) aklıma geldikçe gülüyorum vallahi
    gerçekten çok böyyük bir beyniniz var yauwww.
    ama gerçekten büyük demogojistlersiniz vesselam
    gözlerini iyi açıpta paylaşımları iyi anlayacak beyin kapasitesinde olsan adesenin menzilinin 14 zoren in ise 3.44 olduğunu görürsün kıyas bile edilemez …

ha keşke batık ve ceza üstüne ceza almış spek adese hissesinde olaydında servetine servet kataydın mübarek .amacın para kazanmak değilmi .dünya ya çile çekmeyemi geldin ne arıyon madem borsada

6. herkese hayırlı kazançlar...
    bende zoren e yeni katılmak üzere olan biriyim..

çünkü satış işlemi ni görünce bir şey ler olacağını hissettim kağıtta..

bu kağıda belki yıllarınızı verdiniz..
    onun için siz daha iyi bilirsiniz ,,
    1-satış borçları kapamak için yapılıyor.. bunun zoren e faydası ne olur?
    2-satış yapınca şirket te küçülmüş olacak bunun zoren e zararı ne olur?
    3-satıştan gelecek para ile borçlar kapatıldığında ve kur farkı zararları da azaldığında artık kar açıklayacağını düşünüyorum?
    4-eğer şirketin satacağı doğalgaz dağıtım ve rüzgar santrallerine yüksek fiyat teklif edildiği açıklanırsa hisse yukarı zıplamaya başlar , ancak düşük fiyatlar teklif edilirse dibin sonu yok diye düşünüyorum,, çünkü bu borç satış hariç asla kapanamaz gibime geliyor..satış işi de fos çıkarsa firma batar .. diye düşünüyorum...

dünkü hissedeki hareketler dikkatimi çekti.. siz ne dersininiz?

herkese teşekkürler..

7.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    herkese hayırlı kazançlar...
    bende zoren e yeni katılmak üzere olan biriyim..

çünkü satış işlemi ni görünce bir şey ler olacağını hissettim kağıtta..

bu kağıda belki yıllarınızı verdiniz..
    onun için siz daha iyi bilirsiniz ,,
    1-satış borçları kapamak için yapılıyor.. bunun zoren e faydası ne olur?
    2-satış yapınca şirket te küçülmüş olacak bunun zoren e zararı ne olur?
    3-satıştan gelecek para ile borçlar kapatıldığında ve kur farkı zararları da azaldığında artık kar açıklayacağını düşünüyorum?
    4-eğer şirketin satacağı doğalgaz dağıtım ve rüzgar santrallerine yüksek fiyat teklif edildiği açıklanırsa hisse yukarı zıplamaya başlar , ancak düşük fiyatlar teklif edilirse dibin sonu yok diye düşünüyorum,, çünkü bu borç satış hariç asla kapanamaz gibime geliyor..satış işi de fos çıkarsa firma batar .. diye düşünüyorum...

dünkü hissedeki hareketler dikkatimi çekti.. siz ne dersininiz?

herkese teşekkürler..
    Sayın income expert,

Satışın da, kurun da, borcun da, bilançonun da hiçbir önemi yok.

Mesele peruklunun yeterince hisse toplamamış olması.
    Ne zaman yeter derse adamlarına o zaman yukarıdan millete vermek için yükseltir (satış kademelerindeki o milyonlarca lotluk emirler bir anda kalkıverir ortadan niyeyse). Yoksa beklenir.

Bu hisseye yatırım yapıp yapmama kararı almak için bence tüm yıllara ait hareketlerini incele.

Göreceksin ki 4-4,5 yılda bir hisse coşuyor. Coşkun zamanına denk gelirsen ne ala.

Yoksa tepeden millete veriyor. Dibin dibine iniyor.

Dört yıllık zoren tecrübemle en kısa şekilde söyleyeceğim bu.

Yükselişe denk gelirsen çok iyi olur, terste kalırsan lanet okutur, süründürür.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

8.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Sayın income expert,

Satışın da, kurun da, borcun da, bilançonun da hiçbir önemi yok.

Mesele peruklunun yeterince hisse toplamamış olması.
    Ne zaman yeter derse adamlarına o zaman yukarıdan millete vermek için yükseltir (satış kademelerindeki o milyonlarca lotluk emirler bir anda kalkıverir ortadan niyeyse). Yoksa beklenir.

Bu hisseye yatırım yapıp yapmama kararı almak için bence tüm yıllara ait hareketlerini incele.

Göreceksin ki 4-4,5 yılda bir hisse coşuyor. Coşkun zamanına denk gelirsen ne ala.

Yoksa tepeden millete veriyor. Dibin dibine iniyor.

Dört yıllık zoren tecrübemle en kısa şekilde söyleyeceğim bu.

Yükselişe denk gelirsen çok iyi olur, terste kalırsan lanet okutur, süründürür.
    ben umutluyum .. borsa düşüşüne tepki vermiyor...
    kağıdın beklenti içinde olduğu belli.. stabil şu anda..
    kasım sonunu bekliyor.. çünkü genel müdür kasım sonu açıklanacak bahabında bir açıklama yapmış yanlış hatırlamıyorsam...

"Gaz dağıtım şirketlerimiz için yerli ve yabancı 12'nin üzerinde talip var. Bu taliplerin yarısı yerli, yarısı yabancı. Rüzgar enerjisi şirketlerine ise 10 talip var, bunların da üçte biri yabancı. Gaz ve rüzgar enerjisi şirketleri için talip olan şirketlerin biri hariç hepsi farklı şirketler. Rüzgar enerjisi şirketlerine talip olanlar arasında yabancı fon şirketleri de var. Kasım sonunda ilk teklifleri alacağız. Buna göre en iyi üçer teklifi seçeceğiz ve bir sonraki adıma geçeceğiz. Daha sonra da son teklifleri alıp satış sürecine gireceğiz. 2019 Mart'ta bu satışların kapanacağını düşünüyorum. Buna stratejik bir karar olarak bakıyoruz. Bu dört varlığın tamamını da satmayabiliriz çünkü hepsini satmaya ihtiyacımız yok. Piyasada 'sıkışıklık sebebiyle satıyor' gibi bir algı oluşuyor. Piyasanın sıkışık olduğunu herkes biliyor ama bu satış bugünün sıkışıklığı değil. Bu satışlar tabii ki ciddi borç yükümüzü öder ama birine çok düşük bir fiyat geldi diyelim, satmayabiliriz. Çünkü kısa vadeli yükümlülüklerimizin tamamını ortadan kaldırmak için iki varlığı satmamız yetiyor."

kasım sonu ?????????

yatırım tavsiyesi asla değildir.. kendi kişisel hayallerimden ibarettir..

Sayfa 69/418 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •