Sayfa 81/405 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3237 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Zorlu Enerji'nın Vergi Dairesine Sunulan 2018 Yılı 12 Aylık Karı 468.025.638 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***
    Paylaşımlarım yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorumlar genel niteliktedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. *Zorlu Enerji'nin Vergi Dairesine Sunduğu 01.01.2018-31.12.2018 dönemi net karı 468.025.638,36 TL

3. bu kara da gitmiyorsa nanay

4. bakalım bilanço nasıl olacak buradan anlaşılacağı üzere baya bıktırmışlar küçük yatırımcıyı bir çoğuda satmış sanırım. hayırlısı artık 1,38 desteği çalışacakmı bakalım

5. Twitter hesabından sürekli yazıp tahtayı manüple eden gereksiz bi çıkıp gitse herşey yoluna girer belki

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Selamlar arkadaşlar. Bilanco çok iyi geldi fakat yine beklenenin tersi oldu. Hisse bugun destek seviyesi olan 1,38 TL den döndü. Fakat tehlike henuz geçmiş değil. Umarım endeks 100 binin altına gelmez. Bizim PERUKLU nun ne yapacağı belli olmaz ama 1,40 TL ve üzerinde kalmayı başarırsa ben ZOREN in tekrar yukarıları zorlayacagini düşünuyorum. Bir kaç gün yatay seyredebilir. Önümüzdeki en büyük beklenti VARLİK SATİSİ muhabbetidir. Olursa subat-mart gibi olacak. Ayrıca bir de KATAR ihalesi vardı, PERUKLU yanılmıyorsam bu ihalede telif veren 10 sirketten biri. Ee malum devletin Katarla ilişkileri çok iyi durumda. Belki bu da olumlu sonuçlanabilir.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ayrica döviz kuru bu seviyelerde kaldıkça karlılık artacaktır. Yatırımlar meyvesini vermeye başlayacaktır. Bir de bir kaç varlık satışı yapılıp borç yükü azaltilirsa hisse orta ve uzun vadede yatırım yapılabilir hale gelir. Borsa sabır işidir. Biz de ne kadar sabır var o ayrı mesele tabi

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu gün treni 1.38 den kacirdim. 1.39 iyileştirdim gene alamadim.
    bekliyorum. iyi bir fırsat yakalarsam ben de bu kervana katılacagim. şimdilik takipte kalacagim.
    herkese bol kazançlar.

Sayfa 81/405 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •