Sayfa 141/749 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    , senin derdin nedir?
    sıkret satılır fıyat 80 tl olur . Tabıkı bunlar benım dusuncem. Yatırım tavsıyesı degıldır

2.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    sıkret satılır fıyat 80 tl olur . Tabıkı bunlar benım dusuncem. Yatırım tavsıyesı degıldır
    şirket satilir satilmaz bilemem ama grafik diyo ki
    2029 da 80 tl olur diyo

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Artık yatırımcı 7 yıl sürünmez. 2-3 yıla robotlar ucuzlar, duygusallıktan uzak yatırım başlar. Şirketini kötü yöneten patron, hisse senetlerini kendi alır. Firmasını satmak istediğinde de son 90 veya son 180 günden daha fazla para vermezler. Ani bir şekilde yukarı çekip, bilanço ile desteklenmeyen iş yapmaya kalktığında robotlar küçük yatırımcıya para kazandırıp hisseleri sahibine geri verir. Artık 12den geldi çok ucuzladı laflarını küçük yatırımcının robotu da yemez. Bataryayı beceremeyecekseniz firmayı bir yabancıya satın da, memleketin döviz açığına katkısı olsun. Alan şirketin işçi kıyımı yapmaması koşuluyla tabi ki

4. Bu faiz oranlarıyla 6tl 2029da 48tl (3,5 yılda 25% ile tl iki kat değer kaybetmiş olur, faiz demiyorum çünkü ortada reel faiz yok, enflasyondan daha düşük) olur, ama bu borçlulukla vestel ortada olur mu bilmem. 80 olacaksa grafiğe göre, firma demek ki hiç büyümeyecek. Zirve 12nin eşdeğeri 96tl 2029da

5.  Alıntı Originally Posted by neruda09 Yazıyı Oku
    artık yatırımcı 7 yıl sürünmez. 2-3 yıla robotlar ucuzlar, duygusallıktan uzak yatırım başlar. şirketini kötü yöneten patron, hisse senetlerini kendi alır. Firmasını satmak istediğinde de son 90 veya son 180 günden daha fazla para vermezler. Ani bir şekilde yukarı çekip, bilanço ile desteklenmeyen iş yapmaya kalktığında robotlar küçük yatırımcıya para kazandırıp hisseleri sahibine geri verir. Artık 12den geldi çok ucuzladı laflarını küçük yatırımcının robotu da yemez. Bataryayı beceremeyecekseniz firmayı bir yabancıya satın da, memleketin döviz açığına katkısı olsun. Alan şirketin işçi kıyımı yapmaması koşuluyla tabi ki
    katılıyorum

6. BU şirketin satılma hikayesi nedir anlamadım? Öyle bir şey mümkün mü?. Akıl var mantık var; Devlet bu kadar teşvik vermiş sen şirketi satacaksın adamı s. ler, garip garip yorumlar yapıp birbirinize katılmayın.
    may the force be with you

7.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    BU şirketin satılma hikayesi nedir anlamadım? Öyle bir şey mümkün mü?. Akıl var mantık var; Devlet bu kadar teşvik vermiş sen şirketi satacaksın adamı s. ler, garip garip yorumlar yapıp birbirinize katılmayın.
    Harekat ertelenmiş pazartesi gideriz artik

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben de satılma vs olacağını düşünmüyorum. Ama devlet teşvik verdi mi satılmaz mı? Mühim olan devlet için istihdamdır. Memleket için stratejik ürün mü üretiyor? Çoğu zaman yabancı yatırımcı 5 yıl vergi muafiyeti bile alır. Yeter ki Türk bankalarından hisseleri rehin gösterip kredi kullanarak satın almasın.

Sayfa 141/749 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •