Sayfa 148/746 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. hacim bugün iyiydi ortak,

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Hacim iyi ama, niyet soru işareti??
    Tam organize işler.. takaslara nasıl yansıyacak bakalım?
    17:30 a kadar olan ve günlük pastalar...:

17:30 a kadar..

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    hacim bugün iyiydi ortak,

3. 6.01 gösterip 5.66 kapatmak nedir

m8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. anlarim bir hissenin inmesini cikmasini. ama vestelin yaptigi tamamen hirsizlik artik devlet bu suca ortak olmamali. son 1 yildan beri ayni hareketler. araba davasindan 12 ye cikartip 7 ye dusurmuslerdi 2 gunde . bu is borsa olayindan cikti artik hirsizliga dondu. SPK bunu gormez mi bakmazmi yazik millete hep oyuna getiriyorlarr.

yatirim tavsiyesi degildir.

5. Tahtayı 10 günde burada oyalamak için. Haberden 20dk önce alıma geçip, gün sonunda aldığının yarısını geri veriyorsan, bu ciddi bir alış değildir. İndikatörleri ala çevirip kağıt satmaya devam. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ahmtbey Yazıyı Oku
    6.01 gösterip 5.66 kapatmak nedir

m8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu robotları kim çıkardıysa ve kim hala serbest bırakıyorsa Allah’a havale ediyorum. Yapı kredi hesabımıda en kısa zamanda boşaltıyorum. Robotlarıyla oynasın bize ihtiyacı yok. Parayı da robot verir artık. İnternet sitesini güvenli bilirdik o da yalanmış zaten.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by paşam Yazıyı Oku
    Bu robotları kim çıkardıysa ve kim hala serbest bırakıyorsa Allah’a havale ediyorum. Yapı kredi hesabımıda en kısa zamanda boşaltıyorum. Robotlarıyla oynasın bize ihtiyacı yok. Parayı da robot verir artık. İnternet sitesini güvenli bilirdik o da yalanmış zaten.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Biz borsayı arz talep fiyat olarak bilirdik. Arz sanal talep sanal, e tabiki fiyatta sanal. 5 dakikada 5,90 dan 5,56 ya verdiler. Kapanış seansında da tek kalemle 10 kademe aldılar. Hırsızlığın modern ve yasal hali

8. o konuda hepiniz haklısınız.
    bugün yüzde 8 yükselmeden,sakince yüzde 2 kapatsaydi daha sağlıklı olurdu...
    ama
    daha önce de cok yazıldı konuşuldu. ..bu tahtada ki hirsiz her kimse gel gel yapmayi seviyor. milletin dikkatini tahtaya cekip sonra veriyor kucağa mali
    napak,
    sebastianin huyu böyle, bizde suyundan gitcez.
    düştükçe 50 lot aliyon ben haftada bi

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 148/746 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •