Sayfa 152/746 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Bu haber içinde gayri resmi olarak yazarın duyumu iptal olduğu 2 defa vurgulamış

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şuan vestele okadar çok kızgınım ki
    Yerli deyip aldım güzel projeler var diye aldım 10.30 maliyet ile 10000 lot var

3. inisallah dogru degildir.bir cok kisi vestele bu pil isi icin bulasdi bende dahil . urettigi televizyondan beklentimiz yokk.

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by sat Yazıyı Oku
    Bu haber içinde gayri resmi olarak yazarın duyumu iptal olduğu 2 defa vurgulamış

Bu haber üzerine şirketin resmi açıklama yapması lazım kap'ta. Bende Vestel yok Vesbe ciyim. Elimde olsa kesin şirketi arar açıklama yapılmasını talep ederdim.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu haber üzerine şirketin resmi açıklama yapması lazım kap'ta. Bende Vestel yok Vesbe ciyim. Elimde olsa kesin şirketi arar açıklama yapılmasını talep ederdim.
    Biraz once aradim boyle bir sey soz konusu degilmis. Yatirimci iliskileri durumdan haberdar. Ford oto yetkilisi yanlis bir konusma yapmis. Pil isi devam arkadaslarrr. Hacimde cok iyi yukseldi allahin izniyle cok iyi yerlere gelicegizzzz. Arkadslardan ricam bu tur haberleri kesinligini ogrenmeden buralarda yayinlamayin. Herkes su anda istim ustunde . ytd

6. Ben de mail attım ama daha dönmediler..
    O kadar hibeyi *** etmezler herhalde!
    Çarşamba ve perşembenin takası güzel..Yabancı alımı var görünüyor(ya da gösteriyorlar!). Takasta istedikleri gibi oyun yapabilirler tabii ki ama diğer kısmındaki değişim dikkat çekici..
    Bugünse şu ana kadar satıcı ağırlıklı görüntü var..

Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    Biraz once aradim boyle bir sey soz konusu degilmis. Yatirimci iliskileri durumdan haberdar. Ford oto yetkilisi yanlis bir konusma yapmis. Pil isi devam arkadaslarrr. Hacimde cok iyi yukseldi allahin izniyle cok iyi yerlere gelicegizzzz. Arkadslardan ricam bu tur haberleri kesinligini ogrenmeden buralarda yayinlamayin. Herkes su anda istim ustunde . ytd

7. bende 16 gibi aradım olaydan haberdarız açıklama inceleniyor açıklama yapılmaya değer bir konu varsa açıklama yapılacak dedi sorumlu kişi

Sayfa 152/746 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •