Sayfa 355/749 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Böyle bir haber var
    Daha önce çeşitli kaynaklardan 14 Aralık Cumartesi günü tanıtılacağı açıklanan Yerli Oto'nun tanıtımı iptal oldu. Lansman iptalindeki genel kanı ise bu takvimin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takvimine uymaması yönünde. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği tanıtım lansmanında, ertelenen yeni tarih ihtimal 21 Aralık Cumartesi günü olarak planlanıyor. Öte yandan bu*tarihin de Cumhurbaşkanının programına uymaması halinde lansmanın Ocak sonuna erteleneceği konuşuluyor. Çünkü birçok yabancı davetlinin 28 Aralık itibariyle Noel Tatiline girecek olması planlamaları zorlaştıryor. Tabi bu konuda eleştiriler "neden önce Cumhurbaşikanının takvimine göre" planlama yapılmadığı yönünde...

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.
    Bekleriz sıkıntı yok , ne zaman müsait olursa 2020 , 2023 hatta 2035 e kadar bekleriz , yeterli vatan sağolsun.

2.  Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Böyle bir haber var
    Daha önce çeşitli kaynaklardan 14 Aralık Cumartesi günü tanıtılacağı açıklanan Yerli Oto'nun tanıtımı iptal oldu. Lansman iptalindeki genel kanı ise bu takvimin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takvimine uymaması yönünde. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği tanıtım lansmanında, ertelenen yeni tarih ihtimal 21 Aralık Cumartesi günü olarak planlanıyor. Öte yandan bu*tarihin de Cumhurbaşkanının programına uymaması halinde lansmanın Ocak sonuna erteleneceği konuşuluyor. Çünkü birçok yabancı davetlinin 28 Aralık itibariyle Noel Tatiline girecek olması planlamaları zorlaştıryor. Tabi bu konuda eleştiriler "neden önce Cumhurbaşikanının takvimine göre" planlama yapılmadığı yönünde...

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.
    Beklenti sürdüğü sürece bu hisseyide sürecekler ileri. Yeterki oto işi tamamen iptal olmasın. Zaten böyle bu durum söz konusu değil olamaz.

3. sonunda harket ettı sur yukarı sımdı

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün AO 12.87 lerdeyken endeks en tepedeyken hisse günü 12.75 kapattı, tekrar oradan güne başlar ve devam ederse tahtacı bir galibiyet daha almış olur.
    Bunca hacimle haftalık kapanışı iyi yapabilirse ki devamı haftaya gelir.
    Bol kazançlar.
    Tahtacının galibiyet serileri devam ediyor.
    Yine de kapanışı görmeden konuşmak yanlış olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Efenim sizleri sizlerle başbaşa bırakıyorum, başta Maharaj olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.
    Yolunuz açık olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Efenim sizleri sizlerle başbaşa bırakıyorum, başta Maharaj olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.
    Yolunuz açık olsun.
    Hayırlı olsun dostum.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Efenim sizleri sizlerle başbaşa bırakıyorum, başta Maharaj olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.
    Yolunuz açık olsun.
    Sağol varol dostum. Hayrını gör inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun dostum.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sağol varol dostum. Hayrını gör inşallah.

Teşekkürler dostlar, sizlere de bol kazançlar dilerim, bir yerlerde yine rastlaşmak dileğiyle.
    Hoca hocayı camide, temelci temelciyi temelli hissede bulur demişler.

Sayfa 355/749 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •