Sayfa 69/749 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 545 - 552 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Cümleten hayırlı bayramlar. 3 Kurban bayramı daha dayanabilen parasını en az 3 e katlar burada. Aha da buraya yazıyorum.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dolar bazında mı?

Malum fiyatların artma (enflasyon) ihtimali belirdi.

Yıllık %70 enflasyon olursa 3 senede 5'e katladı mı ancak bu günkü satın alma gücümüzü koruruz.

2. Bahsedilen yatırımları soyledikleri zamanda yaparlarsa oda olur insallah.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    CDSler 476da. Gecen hafta usdtry 5.90lardayken 500 civari idi. Perde arkasinda pazarliklar mi donuyor?

4. ÖNEMLİ NOT: PAYLAŞIMLAR VARSAYIMLARA DAYALI ANALİZLERDİR.TEKNİK PİYASAYA KOŞULLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR BU NEDENLE ÇALIŞMALARI BAZ ALARAK İŞLEM YAPMAK RİSK İÇERMEKTEDİR.YATIRIM TAVSİYESİ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR.

5. .

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bugün kü performansı göz kamaştırıcı
    ama
    aylardır 8 den al 9 dan sat modunda olduğu için
    9 rakkamindan sürekli korkuyorum, iki haneli rakkama gelmediği müddetçe hep tedirginlik olucaktir

16.96 Since 27 Aralık 2023

Vestel ve Daewoo 4 yıldır süren üretim işbirliklerini büyüttü.

Vestel'den yapılan açıklamaya göre, Daewoo markalı çamaşır makinelerinin yanı sıra kombi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve televizyon ürün grupları da Manisa’daki Vestel City'de üretilecek.

Vestel, Daewoo Electronics'in yurt dışı müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını ve pazar trendlerini karşılamak üzere premium ürünler geliştirecek ve üretecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, dünyanın birçok teknoloji devi ile işbirliklerine devam ettiklerini belirtti.

Erdoğan, şunları kaydetti:

"Vestel olarak 155 ülkeye ihracat yapıyoruz. Dünya devleriyle işbirlikleri yaparak hem kendimizi geliştiriyoruz hem de Vestel ve Türkiye'nin adını dünyaya duyuruyoruz. Kapsamı genişleyen bu anlaşmanın da her iki şirket için faydalı inanıyorum. Daewoo Electronics, global satış ağı ve pazarlama yeteneklerini Vestel’in gelişmiş üretim yetenekleri ile birleştirerek Avrupa pazarında daha sağlam bir konum elde etmeyi hedefliyor."

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bugün yine hüsran.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 69/749 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •