Sayfa 79/747 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 625 - 632 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. baran aga duyduğunu bizede söylesen.

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Duyduklarımdan sonra midem bulandı bundan, tamamiyle vesteldeydim bu gün zararına bir kısmını satıp küçüldüm biraz Vestel�den.. tek olumlu duyum yapancı ortak arayışında oldukları .. büyük çoğunluk hala vesteldeyim her türlü riske rağmen bekliycem kalanlarla
    Ne duydunuz hocam? Bizi de bilgilendirirseniz seviniriz.. Temmuz sonunda hisse satışı konusunu yalanlamışlardı..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    baran aga duyduğunu bizede söylesen.
    Zorlu grubunun enerji sektöründeki borç yükü ve yuklü kredileri ile ilgili bir duyum almış olabilir kendileri.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Duyduklarımdan sonra midem bulandı bundan, tamamiyle vesteldeydim bu gün zararına bir kısmını satıp küçüldüm biraz Vestel�den.. tek olumlu duyum yapancı ortak arayışında oldukları .. büyük çoğunluk hala vesteldeyim her türlü riske rağmen bekliycem kalanlarla
    Ya buraya hiçbir şey yazmayın ya da ne duyduysaniz açık açık söyleyin. Insanların merak duygularını kabartmaya hakkınız yok.

Gerçi yazınız kendi içinde tutarsızlıklar barındırıyor. Hem duyduklarimdan sonra midem bulandı demişsiniz hemde buyuk çoğunluk portföyüm hala vestelde ve tutmaya devam edeceğim demişsıniz.

Ben midemi bulandıran bir hissede 1 lot bile birakmadan satarim bir daha da yüzüne bakmam.

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Zorlu grubunun enerji sektöründeki borç yükü ve yuklü kredileri ile ilgili bir duyum almış olabilir kendileri.

onu duymayan yok ki,
    döviz borcu kur yükselince etkisini hissettirdi diye biliyorum. yeni bisey değil borc eski den de vardi,yenilerde kredi cektilerse bilmiyorum.
    zamanla düzelir hersey

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Tmm yazayım .. Vestel’le çalışan orta ölçekli bir firma yöneticisinden bire bir duyduğum .. firmalara ödemeleri yapmadığını hakkedişlerini ödemediği hakkedişlerden öte içeride teminat olarak tuttuğu varlıkları bile ödemediğini söylededi .. çok sıkıntılı olduğunu ve bunları aşmak için, ortak arayışlarında olduğunu söyledi... bu son konu biraz umut verici bu nedenle elimdekinin hepsini değil bir kısmını sattım bu gün... başka bir forumda da 100 kişiyi işten çıkardıkları yazıyor ... bakın arkadaşlar sadece duyum kimseyi etki altında bırakmak istemem

7.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Tmm yazayım .. Vestel’le çalışan orta ölçekli bir firma yöneticisinden bire bir duyduğum .. firmalara ödemeleri yapmadığını hakkedişlerini ödemediği hakkedişlerden öte içeride teminat olarak tuttuğu varlıkları bile ödemediğini söylededi .. çok sıkıntılı olduğunu ve bunları aşmak için, ortak arayışlarında olduğunu söyledi... bu son konu biraz umut verici bu nedenle elimdekinin hepsini değil bir kısmını sattım bu gün... başka bir forumda da 100 kişiyi işten çıkardıkları yazıyor ... bakın arkadaşlar sadece duyum kimseyi etki altında bırakmak istemem
    bugün vestl ortak arıyom desin 50 tane yabancı firma gelir. Tam tersi vestl firma satın almak için arayışta.

8.  Alıntı Originally Posted by ylmz Yazıyı Oku
    bugün vestl ortak arıyom desin 50 tane yabancı firma gelir. Tam tersi vestl firma satın almak için arayışta.
    Vesbe için evet ama vestl çok hantal ve katma değersiz bir yapıda. Tv nin kar marjları çok düşük. Ortak zor. Bence vesbe nin belli bir yüzdesini satma üzerine pazarlıklar ve veya düşünceler var. Hepsini vermez. Altın yumurtlayan tavuk

Sayfa 79/747 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •