Special Days Image
Sayfa 80/746 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 633 - 640 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Vesbe için evet ama vestl çok hantal ve katma değersiz bir yapıda. Tv nin kar marjları çok düşük. Ortak zor. Bence vesbe nin belli bir yüzdesini satma üzerine pazarlıklar ve veya düşünceler var. Hepsini vermez. Altın yumurtlayan tavuk
    vesbenin yüzdr kaçı vestelin

2.  Alıntı Originally Posted by ylmz Yazıyı Oku
    olay o zaten. vestl gibi bir enkazı içine vesbe yi bile koysan satamıyorsun

3. Bu borc Vestel için sürdürülebilir değil en mantiklisi varlık satisi.

4. Şöyle hisse ile ilgili yorumlara da bakayım dedim.Şirket için herkes umudunu kesmiş ve kötü haberler yayılmaya başlamış mı diye...Evet başlamış.Demekki vakti zamanı geliyor...Son 1 2 silkeleme yapsın,yolumuza devam edelim..

5. vestl.jpg herkesin fikri kendini bağlar..AL-SAT -TUT tavsiyesinde bulunmak için atmıyorum..Sadece grafikte nerede olduğunu göstermek istedim.Çizim haftalıktır...YTD

6. %95,21 hisse Vestel de ..
     Alıntı Originally Posted by ylmz Yazıyı Oku

7. umarim gecenlerde cikan LG ye satilacak dedikodusu dogru cikar. Biz yerli mali dedikce bu adamlar bizi kazikliyor. 1 seneden beri takip deyim bu hisseyi hemen hergun takip ediyorum ne zman cikisa gecse deniz bank hemen satisa geciyor . 204 milyon hisse elinde olunca tabiki bu normal. satilicak hikayesi dogru cikarsa bakalim bu fiyatdan o hisselerini satacaklarmi tahtanin basinda oturanlar.

Bana kizabilirsiniz ama patronlar bizim kadar milli degiller malesef o yuzden bu sirketin satilmasi ancak bizim zararlarimizi kurtarir. yoksa 1 ileri iki geri gider geliriz malesef.

yatirim tavsiyesi degildir

8. Bugün fevkalade başarı gösterdi,bugün kü performansı dehşet otesiydi gözlerimiz doldu tahtayi izlerken sayin seyirciler,kira kira söke söke gidiyor gönlümün efendisi...kocaman bir alkiş

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 80/746 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •