Sayfa 81/749 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 641 - 648 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. endekse göre oldukca diriydi gönlümun efendisi, yikilmadim ayaktayim dercesine dimdiki dik durdu ve taban olmadı. Tebrikler. ..kocaman bir alkiş

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    endekse göre oldukca diriydi gönlümun efendisi, yikilmadim ayaktayim dercesine dimdiki dik durdu ve taban olmadı. Tebrikler. ..kocaman bir alkiş
    taban olmadı diye mi seviniyoruz ? oda iyi tabe :-)

3. Endex bir haftada %10 dan fazla yükseldi bu - de kaldı .. var bi karın ağrısı bakalım.. endex te kar satışı olunca görcez bunun g..tünü

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    taban olmadı diye mi seviniyoruz ? oda iyi tabe :-)
    sevinc ? alkış ile sevinç hmmm güzel
    sen anlaman beni anca buradaki has derbeder cilekeş ortaklar anlar yin mi yimen mi hesabi endekis düşerken en önden koşar diye ödüm bödenegime karistiydi.ondan yagni alkisimiz . deel mi baranaga

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    sevinc ? alkış ile sevinç hmmm güzel
    sen anlaman beni anca buradaki has derbeder cilekeş ortaklar anlar yin mi yimen mi hesabi endekis düşerken en önden koşar diye ödüm bödenegime karistiydi.ondan yagni alkisimiz . deel mi baranaga
    Hacım , bende Vesbe magduruyum. Halden anlarım

6. Bozkurt arkadaş.. korkutuyor artık, bir süre önceye kadar hareketlerini tahmin edebiliyorduk buralardan mutlaka tepki verirdi hele endex yükselirken... gözü kapalı alırdım.. ama artık ne olacağını kestirmek zor, memleketin halide ortada zaten.. para kazanmayı geçtim elimizdekini koruyabilsek başarıdır

7. bu kadar döviz borcu başka bir şirkette olsaydi yıkılırdi,bugün endekse göre oldukca diriydi.Tebrikler sebastiana

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bu kadar döviz borcu başka bir şirkette olsaydi yıkılırdi,bugün endekse göre oldukca diriydi.Tebrikler sebastiana
    doviz borcu var ama satislarinin bir cogu da doviz cinsinden unutmayalim. yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 81/749 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •