Sayfa 20/749 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 153 - 160 arası.

Konu: VESTL - Vestel

genel para girişi / para çıkışı

2. Meger ne dusmus ya, iki gunde % 10 yapti ancak buraya geldi.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. iyi gidiyor böyle devam ederse kısa zamanda kaybettiklerini geri alır bence

Y.T.D değildir

4. Dün burada bazı SAFtirikler "9.25'ten sattım" diye övünüyordu, bakıyorum bugün utançlarından foruma bile uğramaz olmuşlar ehehe Ben de "yabancı alırken bu seviyeden vestel satan süper acemi borsacıdır" demiştim de itiraz etmişlerdi. Bugün haklı olduğum ortaya çıktı, dün gene "yabancı doları 4.30-4.35 aralığından satıp dip seviyeden BIST'e giriyor, aklı ve nakiti olan bu fırsatı değerlendirsin" demiştim, bunda da yabancı takas oranı beni doğrular nitelikte, dün borsadaki yabancı payı +%0,42 artmış yani uzun zamandır görünen en hızlı borsaya giriş olmuş yabancı yatırımcı tarafından. Arada silkeleye silkeleye endeks yukarı trendini sürdürecektir diye düşünüyorum.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    kap a düşen haber hakkında yorum yokmu?
    kar payı diyor yarın toplantı diyor

6.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    Dün burada bazı SAFtirikler "9.25'ten sattım" diye övünüyordu, bakıyorum bugün utançlarından foruma bile uğramaz olmuşlar ehehe Ben de "yabancı alırken bu seviyeden vestel satan süper acemi borsacıdır" demiştim de itiraz etmişlerdi. Bugün haklı olduğum ortaya çıktı, dün gene "yabancı doları 4.30-4.35 aralığından satıp dip seviyeden BIST'e giriyor, aklı ve nakiti olan bu fırsatı değerlendirsin" demiştim, bunda da yabancı takas oranı beni doğrular nitelikte, dün borsadaki yabancı payı +%0,42 artmış yani uzun zamandır görünen en hızlı borsaya giriş olmuş yabancı yatırımcı tarafından. Arada silkeleye silkeleye endeks yukarı trendini sürdürecektir diye düşünüyorum.
    dediklerinize katılıyorum ortalık saftirik dolu malesef

7.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    kap a düşen haber hakkında yorum yokmu?
    kar payı diyor yarın toplantı diyor
    KAP: VESTL [ ] VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/682283

11.04.2018 tarihli açıklamamıza istinaden, 2017 yılı karının dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu teklifi Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda görüşülmüş ve kabul edilmiştir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    ne kadar düşer pay başına bir fikriniz varmı?

Sayfa 20/749 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •