Sayfa 149/749 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    o konuda hepiniz haklısınız.
    bugün yüzde 8 yükselmeden,sakince yüzde 2 kapatsaydi daha sağlıklı olurdu...
    ama
    daha önce de cok yazıldı konuşuldu. ..bu tahtada ki hirsiz her kimse gel gel yapmayi seviyor. milletin dikkatini tahtaya cekip sonra veriyor kucağa mali
    napak,
    sebastianin huyu böyle, bizde suyundan gitcez.
    düştükçe 50 lot aliyon ben haftada bi
    saniyeler içinde yaptığım alımla 1000 tl zarar ettim inan kardeş.elimde 10255 lot var 6000 sattım 5.86. akşam alacağım bekliyorum

5.80 olsun diye 5.81 yazdı dedim düşecek yazdım 5.80 (30 dk.bekledim bu arada) al tuşuna bastım 5.78 verdi eğer 35 saniye sonra

alsam 5.65 1000 tl cepte kalacaktı.tek karım 30 lot artırmak ve hisse alışından elde kalan 181 tl .

2. ne pis bir şeye bulaştım öyle anlamadim. aylardır trene bakarmış gibi bakıyorum. tam bugün döndü dedim hopp yeni ortaklar kazandırdı bize. ne olacak halimiz?

3. zamanla alisiyorsun,ilk zamanlar bende al-sat yapardım bu tahtada,ilk başlarda iyiydi güzel kâr yaptiriyodu spek amca
    ama
    düşünemedik bu degirmenin suyu nerden geliyor diye maksati kucağa cekmekmis.nasil oldu anlayamadan aldığım elimde kaldi bir süre sonra anladık ama iş işten geçti 8.40 stop yeriymis .. gel zaman git zaman tahtayi daha iyi analiz etmeye başlıyorsun spekin hareket tavırları benzerlik gösteriyor.
    bugün kü hareket ilk değil, daha önce de 3 defa oldu...
    ben artik tradeyi biraktim bu tahtada al-sat yapamam, aylardir hamallik yaptigim hisselerimi meshur spek sebastian elimden alir korkusu hakim.
    Çünkü,
    kime sorsam 4 tl den uzunvade yavaş yavaş alinabilir diyo...

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    zamanla alisiyorsun,ilk zamanlar bende al-sat yapardım bu tahtada,ilk başlarda iyiydi güzel kâr yaptiriyodu spek amca
    ama
    düşünemedik bu degirmenin suyu nerden geliyor diye maksati kucağa cekmekmis.nasil oldu anlayamadan aldığım elimde kaldi bir süre sonra anladık ama iş işten geçti 8.40 stop yeriymis .. gel zaman git zaman tahtayi daha iyi analiz etmeye başlıyorsun spekin hareket tavırları benzerlik gösteriyor.
    bugün kü hareket ilk değil, daha önce de 3 defa oldu...
    ben artik tradeyi biraktim bu tahtada al-sat yapamam, aylardir hamallik yaptigim hisselerimi meshur spek sebastian elimden alir korkusu hakim.
    Çünkü,
    kime sorsam 4 tl den uzunvade yavaş yavaş alinabilir diyo...
    Süper olmuş, eline sağlık.. Yalnız değilsin. Artık düşeceğini biliyorsun ama o nadir olan düşmeme ihtimali ve yaptığın hamallık elini kolunu bağlıyor. "Bu sefer dönmeyecek galiba" derken bir bakıyorsun son 5 dk ağzında "emanuke"..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. grafikisine baktığımızda biraz moral veriyor ortalamalari düzelmeye başladı şuanki görüntü böyle, tabii sonra ne olur bilemeyiz.
    diğer bir açıdan bakarsak 12 tl den 5 tl ye düşmüş bir tahta var karşımızda, geçen hafta gördüğü 5.25 seviyesi belki de 2019 yilinin dibi olarak kalabilir.
    bu seviyelerden yeni maliyetlenenler belki daha cok kazanacak eski maliyetlilere göre,belki de pişman olucak kimbilir.
    madalyonun diğer tarafindan bakinca şunu anliyoruz
    trade işi iş değil
    trend is my frend

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Öncelikle 4m lot alan bunu burada bırakamaz demiştim. Sonra baktım ki 3 aydır sattıklarını geri almış. Haberden 20dk önce alması da ayrı ilginç. 6yı kıramayınca vazgeçti. 5.91den 1000lot sattım, hayrını görsün. Ytd

7. Cambazlar alışta, bakalım yine dünkü gibi mi yapacaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Dünkü A. O 5, 85 ASILMADAN ATLAMAYIN YEM OLURSUNUZ

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

Sayfa 149/749 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •