Sayfa 115/747 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5975 madde; 913 - 920 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    6,40 ortama ile aranızdayım arkadaşlar.bol kazançlar.
    Al al aldıkça aşağı ya basiyorlar ctibankta senin almanı bekliyordu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Al al aldıkça aşağı ya basiyorlar ctibankta senin almanı bekliyordu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hisseyi aldım diye kızıyorsun herhalde.biz ky almasın satışlar bitsin diyorsun kendince.benim üç kuruşluk alışım ile düşecekse düşsün dibine kadar.

3. 6,32 den de aldım onu da yazayım.

4. her aldığını yazmana gerek yok efe kardeşim. .helal para arkadaşimizin dediği gibi biriktiriyoruz Cümbür Cemaat
    5435 dene oldu bende daha 4565 dene daha topluycam

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. her aldığımı yazmak gibi alışkanlığım yoktur.aldığımı aldım sattığımı sattım der çeker giderim de .sayın realist arkadaşa nazire olsun diye yazdım.

6. Sakin beyler sakin.

Kurt kardeşim kan var mı kan?.
    may the force be with you

7. vestel için aylık grafikten bir çalışma paylaşıyorum.grafiğe kabaca baktığımız zaman uzun vadeli çıkış trendinden aşağıya doğru kesmiş diyenler olabilir (7,93 aşağıya sert satış).Bunu diyebilmemiz için bolingerin alt bandını aşağı kesmiş olmalıdır.Henüz o noktada değiliz.Şimdi hisseler bazen aylıkta yada diğerlerinde sert satışlar gerçekleştirerek AYI TUZAĞI kurarlar.benim burada yorumum vestel de ayı tuzağının varlığıdır.grafiğin altıda RSI tabana oluşturmak üzeredir.

8.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku

vestel için aylık grafikten bir çalışma paylaşıyorum.grafiğe kabaca baktığımız zaman uzun vadeli çıkış trendinden aşağıya doğru kesmiş diyenler olabilir (7,93 aşağıya sert satış).Bunu diyebilmemiz için bolingerin alt bandını aşağı kesmiş olmalıdır.Henüz o noktada değiliz.Şimdi hisseler bazen aylıkta yada diğerlerinde sert satışlar gerçekleştirerek AYI TUZAĞI kurarlar.benim burada yorumum vestel de ayı tuzağının varlığıdır.grafiğin altıda RSI tabana oluşturmak üzeredir.
    Hocam değerli yorumunuz için teşekkürler.Peki sizce hissedeki baskının sona ermesi ve yükselmesi yakın mıdır?

Saygılarımla.

E6553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 115/747 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •