Sayfa 58/81 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. Şirket pozitif yönde ilerlemekte lakin hisseleride bu aralar her ne hikmetse negatif durumdalar. Kağıtlar şu an son bir yılın dibinde düşüşü gibi dönüşü de muhteşem olabilir diye düşünüyorum çünkü A ve B grubu hisselerinin önümüzdeki günler altın cağını yaşama dönemi olabilir, herşey yönetimle ilgili pozisyon alma heveslisi bir grubun bu fitili ateşlemesi ile başlayabilir. Böyle bir durum olursa önce A sonra B çok güzel hikayeler yazar. Gerçi hiç böyle bir durum olmasada kardemir elindeki nakiti yaptığı ve yapacağı kârlarla ( yıllık bilançoyu müthiş bekliyorum) 2019 dada çok güzel olur.Ben şimdiden güvertede yerimi saglamlastiriyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler KRDMA, KRDMB, KRDMD

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Mustafa Yolbulan tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/725395

BIST

(19/12/2018 - 09:26:51)

3. Krdmr karının mühteşem geleceğini sağır sultan duydu,yönetim avantajlı,temettü hakları eşit olduğu ve de KrdmrD fiyatının çok gerisinde kaldıkları halde D düşerken A-B de aynı hızla düşüyor!.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Teknik analiz fincan Kulp oluşumu.hedef 8 TL yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.

Tâbi formasyon süresi 2 yıl.

2,08 üstü kapanış yapması lazım, spek illa ki bunu görmüş ve göz ardı etmez inşallah....

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Mali Tablonun Hesap Dönemi
    01.01.2018-31.12.2018
    Mali Tablonun Verildiği Otorite
    Karabük Vergi Dairesi
    Mali Tablonun Verilme Nedeni
    Geçici Vergi Beyannamesi Eki
    Mali Tablonun Verilme Tarihi
    18/02/2019
    Açıklamalar

Şirketimizin 01.01.2018 - 31.12.2018 dönemine ait geçici vergi beyannamesi ekinde Vergi Usul Kanunu'na göre hazırlanıp Vergi Dairesine sunulan mali tablosu, sermaye piyasası mevzuatına göre düzenlenmemiş olup ekte takdim edilmektedir.
    Bilgilerinize arz ederiz.
    İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/740552

BIST

(18/02/2019 - 17:34:32)

Sayfa 58/81 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •