Sayfa 27/86 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 209 - 216 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

Alıntı Originally Posted by 06Ank Yazıyı Oku

Fiyatlar sürekli rekor tazeliyor

........

Geçen ayın 18'indeki fiyatlarına göre %5 civarında zamlı açtığı inşaat çeliği satışını bugün kapatmış.
    Diğer firmalar bugün de fiyat yükseltmesi yapınca Kardemir'in dün açtığı fiyat geride kalmıştı.....

Dün kütük hariç diğer ürünlerinde de %5,5 ilâ 8 arasında değişen oranlarda fiyat yükselterek açtığı satışlar devam ediyor.....

2. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

İnşaat çeliği fiyatları 2500 liraya dayandı. Kardemir de bugün yarın yeni fiyatlarla satış açacaktır diye tahmin ediyorum...
    Dövizdeki yükseliş çelik fiyatlarının yükselmesinde etkili olda da, dış piyasa fiyatlarının diri durması ve ihracat bağlantıları da oldukça etkili....

Bağımsız üyenin yönetim kurulu başkanı olduğu başka bir şirket var mı?
    Bu şirkette büyük ortak yok demek ki.

5. Üstadım dönen dolapları bilmiyorum ancak bu işin artı tarafıda çıkabilir bakan özlü gelecek KARABÜK’E bakarsın otomobil fabrikası buraya gelir...(inşallah allah söyletmiştir) belliki hükümetin buraya bir ilgisi var ama nasıl oldu ilginç ayrıca cfo nun görevden alınması tuhaf? Rabbim hayr bildiğinde şer şer bildiğinizde hayr vardır diyor allah büyük 🙏

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bugün 22 Kasım 2017 biraz geç olmadı mı?

SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Yapılan Açıklama
    Düzeltme mi :
    Açıklama
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : ÇAĞ ÇELİK DEMİR VE ÇELİK ENDÜSTRİ AŞ KARABÜK ŞB
    YOKTUR
    Hayır
    Görev :
    Varsa Birlikte Hareket Eden
    Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :
    MUHASEBE

19.07.2017 tarihinde KARDEMİR A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,10 TL fiyat aralığından 3.640.000 adet
    KARDEMİR(D) alış işlemi ve Ayrıca 19-25-26.07.2017 tarihlerinde 28.493.780 adet KARDEMİR(B) Takas
    yolu ile devir alış virmanı ile 23.045.000 adet KARDEMİR(D) ile 7.563.354 adet KARDEMİR(A) Takas yolu
    ile devir ediş virmanı işlemleri tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte KARDEMİR A.Ş.
    sermayesindeki paylarım/oy haklarım 26.07.2017 tarihi itibariyle %3,9698 sınırına ulaşmıştır.
    ........ A.Ş.’nin sahip olduğu %.... oranındaki paylar/oy hakları da benimle/ortaklığımızla birlikte hareket
    etmektedir (Paylar/oy hakları bir sermaye piyasası aracından kaynaklanıyorsa belirtilecektir).
    Yönetim kontrolüne sahip olduğum ........ A.Ş.’nin sahip olduğu %.... oranındaki paylar/oy hakları da
    benim kontrolüm / ortaklığımızın kontrolü altındadır (Paylar/oy hakları bir sermaye piyasası aracından
    kaynaklanıyorsa belirtilecektir). İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Konu : HİSSE SENEDİ ALIŞI VE TAKAS YOLU İLE VİRMANLAR
    MUHSİN ÇAĞLAR
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi
    Yapanın Adı Soyadı:
    Adres : ÇAĞ ÇELİK DMR .VE ÇELİK END.A.Ş. NO:41, ÜNİVERSİTE MAH. KAMİL GÜLEÇ CAD.,
    Telefon / Faks : 5422665599
    KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sayfa 27/86 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •