Sayfa 40/86 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 313 - 320 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1.  Alıntı Originally Posted by zorro Yazıyı Oku
    A'nın D'ye yaklaşma senaryosu nedir? Hangi durumda ve ne zaman gerçekleşebilir?

C6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben kardemir A hissesini borsanın keşfedilmemiş hissesi olarak görüyorum. Bukadar kar ivmesi yakalamış bir firmanın yüzde yüzü halka açık ve 7 yönetim kurulu üyesinin 4 ünü A grubu temsil ediyor. Eğer burada yeni bir yönetim muharebesi olursa o zaman filmi seyret, hücum önce A ya sonra iki yönetim kurulu üyesinin olduğu B ye olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Valla hücum olsunda hocam A B farketmez.zaten ikiside nerdeyse aynı fiyattan işlem görüyor. Şu D yi yakalsakta olur. Bu kadar karı mutlaka fiyatlıycaktır A ve B..karın önünde hiç birşey duramaz. Bu arada bendede B var..A B elele görsün artık 5 leri yılsonu nda..

3. http://www.mining.com/web/shanghai-r...pat-escalates/

Çin'de Salı günü inşaat demiri fiyatları 6 yılın en yüksek seviyesine çıktıktan sonra Çarşamba günü %0.1 gerilemiş.

4. Allah tüm vatanımızın ve tüm İslam aleminin kurban bayramını mübarek eylesin

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. KRDMA Konsolide 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 486380514 Yıllık Değ%:169 Ana Ortaklık Payları: 486592081 Yıllık Değ%:170 #KRDMA

Kap : Krdmd - Krdma - Krdmb :

Şirketimizin sene başında açıkladığı %23-25 aralığında 2018 yılı FAVÖK
    Marjı beklentisi % 31-33 olarak revize edilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Krdmd de 6 aylık zaman zarfında 1.5 lari test etmesini bekliyorum inanmayan aylık teknik analize bakabilir ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kardemir iyi yönetildi,anlaşılan yeni yönetimle daha da iyi yönetilecek.Eski genel müdür kasım başı yaptığı açıklamada son zamanlarda 1,2 milyar dolarlık yatırım yaptık,bu sayede inşaatların durgun olduğu dönemde iyi sonuçlar elde ettik,kasım ayı üretimini de şimdiden sattık diyordu..Anlaşılan beklentiler güzel,benim dikkat çekmek istediğim husus A-B grubu ile D arasındaki saçma fiyatlama korelasyonu..

Sayfa 40/86 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •