Sayfa 42/86 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 329 - 336 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1. A ve B temettü dağıtımı sözkonusu olunca D ile aynı payı alacak...d yi niye alırlar ki???

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Allah'ına kurban

Alıntı Originally Posted by kademe60 Yazıyı Oku
    güzel bir alçalan takoz çiziyor gibi. yatırım tavsiyesi değildir sadece eğitim çalışmamdır.Ek 21205
    işte dediğim grafik bu . alçalan takoz grafiği.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    işte dediğim grafik bu . alçalan takoz grafiği.
    Takoz formasyonu,çok sık oluşmasada, oluşması durumunda piyasada ani bir fiyat hareketinin habercisi olabileceği için teknik analizde önemli bir formasyondu. Yukarı da bir bilgi notu verdim.bu formasyon herzaman oluşmaz, oluşursa da sert fiyat hareketlerinin ayak sesleridir diyor. Arkadaşin verdiği grafik incelenir ise 1.7x alt çizgi.oradan destek bulduk. Eğer bunca zaman bu grafiği çizip sonra ben oynamıyorum diye eşeklik etmezlerse hedefimiz 3,2tl

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler KRDMA, KRDMB, KRDMD

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Mustafa Yolbulan tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/725395

BIST

(19/12/2018 - 09:26:51)

1,88 kirildiktan sonra dusen takoz formasyonunu gereği hedef 3,2tldir.

Aynı takoz d de 2,2 kırılınca da var.kirmis gibi orda.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    1,88 kirildiktan sonra dusen takoz formasyonunu gereği hedef 3,2tldir.
    dun 1,88 görüldü,1,84 kapattı. buda düşen takoz formasyonunu içerisinde hareket ettiğinin göstergesi

8. KrdmrA-B yönetici hisse olmalarına rağmen hala KrdmrDnin gerisinde,bu saçma fiyatlama mutlaka düzelecek,azından fiyatlar eşitlenecek,aşağıda ya da yukarıda..

Sayfa 42/86 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •