Sayfa 47/86 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 369 - 376 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    hep bana diyorsun.ben uzun vadeciyim , spek düşünsün.
    Ben de uzun vadeciyim o yüzden A dayım. İlerde düzenli sağlam temettü veren kağıtların arasında olacak. A B ve D yi birleştirmek isteseler A ve B dekilerin hiçbiri kabul etmez. Bu fiyat farkı neden gerçekten anlam veremiyorum. Büyük fonlar D alıyor daha likit olduğu için tamam da aynı şirketin aynı hissesi üstelik daha değerli yönetim hakkından dolayı. Su akar yolunu bulur. Fonlar oradaysa biz de buradayız. % 20 yi geçti makas. Temettü dağıtımında bakacaz artık duruma. Aslında bu yıl temettü vermese daha iyi borçlarını kapatsın dünyanın karı geldi 2018 de. Ama yolbulanların paraya ihtiyacı var anladığım kadarıyla karın dağıtılabilir kısmını komple temettü verme ihtimali yüksek.

Alıntı Originally Posted by kkkarabuklu Yazıyı Oku
    Bu bir kuraldır: B.y. hisselerin çoğunu almayınca yola çıkmaz...
    Yolculuk vakti geldi ise üç beşe bakmazlar.

3. Halk yatırımdaki geri zekalı kim acaba, 1 saat içinde 100 bin adet 2,01 den aldı, 50 binini 1,99 dan boşalttı

https://www.karabuknethaber.com/kard...cak-63611.html

Fesih edilecek olan Vakıfın elindeki 7 milyon lotu isteyenler varmış...
    Ama çok gürültüsü kopar...

Genel kurullarda 7 milyon lot için vakıf başkanı oy kullanıyordu.
    Hisseler hak sahiplerine verilirse, A grubunun %3'ü kadar oy dağılacak. Bu durum yönetim kurulu seçimlerini etkiler mi, dengeleri bozar mı?
    Son düzenleme : sar; 24-01-2019 saat: 15:41.

5. a gurubu muhtemelen 2019 da lokomotif olacak...vakıf üyelerinin hesabına geçecek lotları hakim ortak toplamak isteyecektir.
    ancak başkaları da toplamak isteyecektir...
    d nin 50 kuruş üstüne atar orada tutarsa toplar ancak...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6. Arkadaşlar nekadar temettü verir sizce? Sonçeyrekler henüz gelmedi ama beklenti nedir?

Brezilya'daki demir madenindeki baraj kazası çelik fiyatlarında yükselişe sebeb olabilir....

....

Yükseliş eğiliminde olan demir cevheri fiyatlarında artış kazadan sonra daha da belirgin şekilde olmuş....

https://www.barchart.com/futures/quo...eractive-chart

Sayfa 47/86 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •