Sayfa 34/86 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 265 - 272 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1 yıl içersinde inşaat çeliği ve hurda fiyatları paralel artmış. %32 civarı bir artış sözkonusu.
    Demir cevherinin fiyatı ise 1 yıl içersinde %2 civarında düşmüş. Ama son aylarda cevher fiyatları da tırmanışa geçmiş..

....

22/12/2017'de açtığı en son satış fiyatına göre bugün %2,6 civarında bir indirimle açtığı yeni satışı gün bitmeden kapatmış (İnşaat çeliği satışları). Şu inşaat sektörü için ölü sezonda iyi talep gelmiş demek ki.....

Bugün;
    Halihazırda kütük satışları halen kapalı.
    Profil ve pik satış fiyatlarında değişiklik yapılmamış..
    Kangal satış fiyatlarında %1,7 civarında indirim yapılmış...

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Değerli üstadım sar, açıklanan 2017 verileri ışığında tahmini kar ne olabilir? Birde bedelsiz olma ihtimali oluşa bilir mi? Saygılar

5. 3,10-3,02 destekleri önemli olup,
    3,25 kanalının içine atması beklenmeli ya da 3,02 stoploss olarak trade sunabalir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sayfa 34/86 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •