Sayfa 45/667 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Ben mi yanlış gördüm?

Nexus 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sebebini bilen var mı?

3. New york borsasinda piyasa degeri 100 milyar$ ustu sirketleri nasil secebiliriz, adresi bilen varmi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    New york borsasinda piyasa degeri 100 milyar$ ustu sirketleri nasil secebiliriz, adresi bilen varmi
    "market cap"e tıklayarak en düşükten veya en yüksekten sıralayabilirsiniz.

NYSE için
    https://www.nasdaq.com/screening/com...&exchange=NYSE

NASDAQ için
    https://www.nasdaq.com/screening/com...xchange=NASDAQ
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Tesekkurler bilgi icin

6. Yurt Dışı Borsalar Bülteni

Merhaba arkadaşlar,

Daha önceki forumda Paranya nickiyle yazılar yazmaktaydım, ancak daha sonra işlerimin yoğunlaşması nedeniyle yazmaya ara vermek durumunda kaldım. Son zamanlarda, ülkemizdeki yatırımcıların da yurt dışına ilgi duyması ve forumda bu başlığın aktif olduğunu görmemle tekrardan aranıza katıldım.

Özellikle ülkemizdeki yatırımcıların dil eksikliği nedeniyle yurt dışındaki şirket haberlerine erişim güçlüğü çekmesinden yola çıkarak, bir kaç hafta önce bir bülten hazırlama kararı aldım. Her hafta pazar günleri yayınlayacağım bu bültende temel olarak bir önceki hafta gerçekleşen ve çok konuşulan 10 haberi derliyor ve detaylarına yer veriyorum. Güzel bir infografik eşliğinde sunduğumuz bu bültenin geliştirilmesi için de sizlerin görüş ve yorumlarına ihtiyacım var.

Yurt dışı borsalara yatırım yapan veya yatırım yapma niyetinde olan siz değerli forumdaşların ne gibi bilgilere yoğunlukla ihtiyacınız olduğunu benimle paylaşırsanız, ortaya herkesin faydalanabileceği bir çalışma çıkarabileceğimizi düşünüyorum.

Bu hafta üçüncü sayısını yayınladığımız bültenin bir kopyasını buraya bırakıyorum. Ayrıca yurt dışı piyasalarla ilgili diğer Türkçe haberlere ulaşmak için de burayı tıklayabilirsiniz. Bundan sonra daha sık bir şekilde bu başlığa katkıda bulunmayı umuyorum.

Değerli görüşerleriniz için şimdiden teşekkür eder, iyi pazarlar dilerim.

Yurt Disi Borsalar Bulteni 3.jpg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Paranya Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önceki forumda Paranya nickiyle yazılar yazmaktaydım, ancak daha sonra işlerimin yoğunlaşması nedeniyle yazmaya ara vermek durumunda kaldım. Son zamanlarda, ülkemizdeki yatırımcıların da yurt dışına ilgi duyması ve forumda bu başlığın aktif olduğunu görmemle tekrardan aranıza katıldım.

.
    Slm, aramızda görmek güzel, paranya.com sitesini takipteyim. dediğiniz gibi Türkçe kaynak sayısı çok az, site,forum ve bloglardaki kaynakları geliştirmek şart.
    Teşekkürler,syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    yilin 12 ati divident kazanmak isteyenler icin kaliteli kagitlar Ay ay ve hafta hafta

http://www.dividend.com/how-to-inves...ock-portfolio/
     Alıntı Originally Posted by Barca Fan Yazıyı Oku
    Lufthansa neden 1 yılın dibinde?

muhtemelen yaz sezonunda istenilen oranda artis sagliyamamistir \

ama belirtmem lazim, hic takip etmedim, bilmiyorum, sadece butun hava yollari yaz sezonunn sonunda yani bu gunlerde yolcu rakamlarini aciklar, ve hemen hepsi iyi geldi, %15-20 oraninda artis, muhtemelen lufthansa tahminlerden daha az yukseldi

Sayfa 45/667 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •