Sayfa 25/664 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 5311 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Guzel bi yazi Dividentciyiz

62 yil nasil divident verilir yahu DOV

https://finance.yahoo.com/news/10-di...155547847.html

But Dover (NYSE:DOV) is full-fledged dividend royalty, touting an equally impressive streak of 62 consecutive years – the longest streak among Aristocrats and the third-longest among all publicly listed companies.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
    Dostlar burda herkes sadece Dividentle gelir elde etmek niyetinde mi ? yoksa yukselme potansyeli olan hisselerden alip daha sonra satma dusuncesi olan varmi ?

dikkat ederseniz hep divident veren hisseler paylasiliyor

E-Game dunyasnin krallari , dusunurseniz
    https://www.marketwatch.com/story/se...of2&yptr=yahoo

3. Ford motor company hakkında bilgisi
    Olan almayı düşünen ya da alan forumdas var mıdır? Amatör gözle bakınca çok uygun gorunuyor. Ama heralde herkesin göremediğini sadece ben goruyorsam muhtemelen yanlis goruyorumdur.

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Ford motor company hakkında bilgisi
    Olan almayı düşünen ya da alan forumdas var mıdır? Amatör gözle bakınca çok uygun gorunuyor. Ama heralde herkesin göremediğini sadece ben goruyorsam muhtemelen yanlis goruyorumdur.
    Türkiyede bistte güzel otomotiv firmaları + vergi avantajı mevcut bu nedenle uzaklarda otomotiv hissesi almayı avantajlı görmüyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Guzel bi yazi Dividentciyiz

62 yil nasil divident verilir yahu DOV

https://finance.yahoo.com/news/10-di...155547847.html

But Dover (NYSE:DOV) is full-fledged dividend royalty, touting an equally impressive streak of 62 consecutive years – the longest streak among Aristocrats and the third-longest among all publicly listed companies.
    Dividend vermesi yetmez.
    Dividend'i artirmasi da lazim yani dividend compounding yapmasi lazim.
    O zaman su anda %2 div yield olan sirket de alinir, %5 div yield olanlar yerine.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. ticaret savaşları 2016'da başlayan bu ralliyi nası etkiler merak ediyorum. su teknolojileri ve ai üzerine arge yapan birkaç şirket ve fon takibi yapıyorum fakat bu düzeltme endişesi yüzünden bir türlü alıma geçemedim. 2007'deki gibi bir düzeltmeden çok 2001 krizi benzeri bir çöküşten korkuyorum. amerikan borsalarında düzeltme bekliyor musunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Ford motor company hakkında bilgisi
    Ford uygun

dividenti iyi 5.68 % ve ticaret savaslarindan karli cikar gibi gorunuyor ama emin olamiyorum, cunku onlarda cin celigi, aluminyumu kullanuyordur muhtemelen

benim eski favorilerimden di ama bayadir takibi biraktim, cunku Tesla hepsinin canina okuyor.. ford hala pazar lideri ve cok buyuk ama karar sizin, oyle kolayca zarar edecek bi firma degil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dividend vermesi yetmez.
    Dividend'i artirmasi da lazim yani dividend compounding yapmasi lazim.
    O zaman su anda %2 div yield olan sirket de alinir, %5 div yield olanlar yerine.
    Syg,
    haklisiniz, bu firmada zaten yillar icinde hep arttirmis ve hiise degeride artmakla beraber insli cikisli gitmis yillar icinde ama postif

Sayfa 25/664 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •