Sayfa 503/980 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. 282 den ben de verdim çok dillendi biraz dinlensin
    ytd deli saçmasıdır

2. Bende yok.ama gözümün önünde hep.sert hareketler başlamadan once emekli fonlarının mali alinir..tahta sahibi satıcılı görünür..ky takasa bakınca korkulu rüya görür..toplu gelen mallar alınıp fiyat aşağı verilir..alınan mallar kendi alisina baska kuruma satis yapılarak düşünülür..zipliyacagi zaman buyuk lotlar yazilip altan alışlar silinir..hepsi var..
    . Bunların niyeti çıkana kadar endeks 144 bine gider geri doner bunlar hala senaryo yazar...sona kendileri oynar..
    Pa,artası salsalardi. Biryat alcar kervanına katılıp gidecekti..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

3. Speklerin su trent kirilimi onaya gelmesine hasta oluyorum..hazır piyasa saldıracak birak işte gitsin arada destek at uste yaz..
    Bak biryat a utan..

4. Ak yatırımdan satılan mal citinin mali cikti..Bunların işi belli olmuyo %20 aşadan sattığı mali gelip geri aliyo.. goody de öyle oldu 5 milyon mali 5 lerden verdi 6.0 7.50. Arasi cize cize geri aldi..Endeks 142 gecerse boyle bir durum olabilir..biryat alkar donerse ordan çıkan direk buraya dalar diye düşünüyorum.. mesela yani..
    Al sat degil..bol kazançlar..

5. Ulen 1 gün dayanamadım geri aldım brsanların hepsini verdim yeter bu kadar
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Ulen 1 gün dayanamadım geri aldım brsanların hepsini verdim yeter bu kadar
    Trade iyidir üstad. Yeni maliyetlenmeler oluşur, hareketli ağırlıklı ortalamaları yukarı taşır, zamansallık açısından 250 üzeri rakamlara piyasa alışır, en önemlisi hacim oluşturur. Benim gibi birkaç ortağımız var, hiç hareket etmeden, kıpırdamadan bazı oluşumların gerçekleşmesini bekliyoruz;

- kartonsan'ın bölünme süreci ve sonrasında tahta yapıcıların seçecekleri tahtalar,
    - bryat, alcar gibi tahtaların doygunluğa ulaşması (egeen, konya, bfren sanki ulaştı gibi),
    - Altay tankı projesindeki gelişmeler (projenin henüz T0'ı başlamadı, potansiyel bir hükümet değişikliği ile ihalelerin yenilenmesi, beş yandaş firmaya aktarılan zorunlu geçiş ücretlerinin (dolar bazlı) ve bunun gibi halka yük olan yatırımların sözleşme şartlarının ekonomi lehine revize edilmesi),
    - yukarıda ismi yazılı firmaların herhangi birinden gelecek yüksek oranlı sermaye artışı haberleri (tekrar fitilin ateşlenmesi),
    - otokar'ın kendi sermayesinin artışıyla ilgili haber ve temettü.

Diğer konular; backlog artışı, savunma sanayi ürünleri, ihracat başarıları, arge ve inovasyon, otobüs pazarı, Iveco vb. temel konular zaten takibimizde.

Önce 2023 sonra Otokar'ın kendi sermayesini artırdığı günleri görmeden kıpırdamayı da düşünmüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Trade iyidir üstad. Yeni maliyetlenmeler oluşur, hareketli ağırlıklı ortalamaları yukarı taşır, zamansallık açısından 250 üzeri rakamlara piyasa alışır, en önemlisi hacim oluşturur. Benim gibi birkaç ortağımız var, hiç hareket etmeden, kıpırdamadan bazı oluşumların gerçekleşmesini bekliyoruz;

- kartonsan'ın bölünme süreci ve sonrasında tahta yapıcıların seçecekleri tahtalar,
    - bryat, alcar gibi tahtaların doygunluğa ulaşması (egeen, konya, bfren sanki ulaştı gibi),
    - Altay tankı projesindeki gelişmeler (projenin henüz T0'ı başlamadı, potansiyel bir hükümet değişikliği ile ihalelerin yenilenmesi, beş yandaş firmaya aktarılan zorunlu geçiş ücretlerinin (dolar bazlı) ve bunun gibi halka yük olan yatırımların sözleşme şartlarının ekonomi lehine revize edilmesi),
    - yukarıda ismi yazılı firmaların herhangi birinden gelecek yüksek oranlı sermaye artışı haberleri (tekrar fitilin ateşlenmesi),
    - otokar'ın kendi sermayesinin artışıyla ilgili haber ve temettü.

Diğer konular; backlog artışı, savunma sanayi ürünleri, ihracat başarıları, arge ve inovasyon, otobüs pazarı, Iveco vb. temel konular zaten takibimizde.

Önce 2023 sonra Otokar'ın kendi sermayesini artırdığı günleri görmeden kıpırdamayı da düşünmüyorum.
    çok güzel toparlama ve özet geçmişsin, sizinle aynı kanaatleri paylaşıyor sessizce beklemeyi tercih ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    çok güzel toparlama ve özet geçmişsin, sizinle aynı kanaatleri paylaşıyor sessizce beklemeyi tercih ediyorum
    sayın foton egegübreyi verdim jantsamı otokarmı kararsızdım jantsa aldım .keşkene otokar alsaydım düşüşlerde sağlam duruyor jantsadan az düşüyor çıkarkende fazla çıkıyor kısmet diyelim

Sayfa 503/980 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •