Sayfa 192/980 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/politikaloji/sta...139800065?s=21

Her şeyi net açıklamış...Haram zıkkım olsun yediğiniz ve yiyeceğiniz paralar!
    Cuma mübarek günü hürmetine Allah bildiği gibi yapsın inşallah!
    Amin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gününüz bereketli olsun.

3. Tüm ortaklara günaydın, bol kazançlar.

4. OTKAR - Otokar

De hadi yap biraz aksiyon,günlükçüler başka tahtalarda takılıyor bugün zaten
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    De hadi yap biraz aksiyon,günlükçüler başka tahtalarda takılıyor bugün zaten
    99,50 den 101,40 a kadar mı hepsibunu saymam kapanışı haftanın en yükseğinden yapta yükselişi taçlandıralım
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Hergün biraz daha korkuyorum ne zaman çakacaklar diye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

Alıntı Originally Posted by EKOSEL Yazıyı Oku
    Uzun bir süre sonra 100 üzeri haftalık kapanış yaptık. Endeksin 89'dan 98'e geldiği dönemde endeksin çok üzerinde bir performans gösterdi. Burada yabancı alımlarının fiyatlamada ne kadar önemli olduğu görünüyor. Otokar topiğinden de belli olacağı üzere halen büyük ve kurumsal yatırımcıların hisseye ilgi gösterdiği, küçük yatırımcıların ise çeşitli sebeplerle uzak durduğu görülüyor. Son dönemde yaşanan yabancı alımlarının veya kurumsal alımların maliyetlenmelerinin 80 TL üzeri olması, 90 TL üzerinde onbinlik lotlarlarla alımların yapılıyor olması, arada birkaç seansta göstergeleri soğutması bence daha yolumuzun olduğunu anlatıyor. Güniçi gördüğü en düşük, en yüksek, ağırlıklı ortalama ve kapanış rakamlarının tutarlı bir şekilde yukarı trendde olması olumlu. İnşallah bilançoya kadar ben dahil hissede sıkışıp kalan, mecburiyetten hisselerini satmayıp sabırla bekleyen küçük yatırımcıların da kara geçeceğini değerlendiriyorum. BIST'teki yüzlerce hisse gördükleri zirvenin üçte biri fiyatlardan işlem görürken bilanço açıklama tarihine kadar TL bazlı zirvemize bir tavan kadar yaklaşırız inşallah.

Tüm ortaklara iyi bir haftasonu diliyorum.

Sayfa 192/980 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •