Sayfa 318/956 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Piyasada rekabet yüksek marjlar düşüyor. Umarım Arap pazarı dediğiniz gibi olur. O zaman olumlu olacaktır. Şirketin borçluluğunu da takip etmek lazım bu dönemde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Katar'dan Tayibe zevki için alınan 1 adet uçağın değeri 500 milyon dolar, Türkiye'nin en değerli süt markası, 3 adet devasal fabrikası olan PNSUT değeri 50 milyon dolar. 1 adet uçağa 10 tane PNSUT den geliyor. Piyasa fiyatlamaları çok komik malesef.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgi paylaşım amaçlıdır.

3. Sıkıntılardan biri 2020 mayıstaki 250 milyonluk sendikasyon iş kolu dışında.. Şu ana kadar bu sendikasyon 1 milyar TL kur farkı getirdi borca.. Selime seçimden dolayı ayarım ama barcyles çakalına bu sendikasyondan dolayı et ile sütü kaptırırsa bu selim gerçekten çok üzülürüm..selim dışında aklı başında aklı başında birinin çıkıp bu borcu çevirecek kredimiz var yada varlığımız var desin yoksa gerçekten yazık olucak..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. Yaşarlar da yönetim
    sorunu var diye düşünüyorum.
    Tuborg satıldı
    yatırmcısi kurtuldu.
    Çünkü iyi kar yazıyor.
    Tuborg.
    pınar sütü satsalar.
    Emin olun dünya
    markası olur.
    60 milyon dolar piyasa
    değeri var çok komik.
    bide Tuborg bakın
    kaç misli fark var.
    bu yönetimle ilgili.
    kızlara la selim
    her halde anlaşamıyor.
    bence yönetim çok.
    kötü.
    bir de çok borçları var.
    kendi borçlarından
    başka bir de SENDIKASYON.
    kredi borçları da var 250 milyon dolar.
    kısaca yönetim basiret siz.
    pınarsut 18 TL di
    pegasus 14 TL idi
    pegasus şu an 28 TL
    birde onu açık.
    pınarsut 8 TL Ne komik
    sıkın tı ne bilen varmı.
    hise de çok az .
    bakalım filim nasıl bitecek
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Alıntıdır yatırım şirketi yorumu.

Merhaba.
    PNSUT son dönemde 7,99 desteği ile 8,40 direnci arasında bir konsolide alanı oluşturmuş. işlem hacmi önceki günlerle karşılaştırıldığında düşüş göstermektedir. Bollinger bandının giderek daraldığı hissede bantların çalışma prensibine göre kısa süre içerisinde sert bir fiyat hareketi beklenebilir. Fakat yön konusunda emin olmak için 8,27 seviyesi yukarı kırılırsa alım yapılabilir. Alım yapılması durumunda stop olarak 8,07 seviyesi belirlenerek bu seviye altında gerçekleşecek kapanışta stop yapılabilir. Direnç olarak yukarıda 8,40 ve 8,54 seviyeleri takip edilebilir. Hissede işlem hacminin artış göstermesi hareketlere hız kazandırabilir. Destek olarak ise 8,07-7,99-7,81 seviyeleri önemli görülmektedir.

Saygılarımızla,

6. Yaşar ın EURUOBOND unda toparlanma oldu mu? Teminatı Pınar hisseleri olduğu için Yaşar bonoyu ileride ödeyemese bile Pınar olarak karşılığı var diye düşünüyorum. Teminat Pınar ve diğer fabrika hisseleri.

7. YASAR ın bonosu değer kazanmaya başlamış. İyiye işaret.

https://www.bourse.lu/security/XS1132450427/215130

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by zahircandan Yazıyı Oku
    Alıntıdır yatırım şirketi yorumu.

Merhaba.
    PNSUT son dönemde 7,99 desteği ile 8,40 direnci arasında bir konsolide alanı oluşturmuş. işlem hacmi önceki günlerle karşılaştırıldığında düşüş göstermektedir. Bollinger bandının giderek daraldığı hissede bantların çalışma prensibine göre kısa süre içerisinde sert bir fiyat hareketi beklenebilir. Fakat yön konusunda emin olmak için 8,27 seviyesi yukarı kırılırsa alım yapılabilir. Alım yapılması durumunda stop olarak 8,07 seviyesi belirlenerek bu seviye altında gerçekleşecek kapanışta stop yapılabilir. Direnç olarak yukarıda 8,40 ve 8,54 seviyeleri takip edilebilir. Hissede işlem hacminin artış göstermesi hareketlere hız kazandırabilir. Destek olarak ise 8,07-7,99-7,81 seviyeleri önemli görülmektedir.

Saygılarımızla,
    Zahircandan, hangi yöne ne hareket yapsa "ben söylemiştim" yorumu bu. Saçmalıktan öte ve zırlamak.
    Bana göre meali: "Ne pok olacağını inan bana bilmiyorum" dimektir.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Sayfa 318/956 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •