Sayfa 719/963 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Deutsche nin malı bitmiş 130 bin daha satmış 8000 lotu kaldı sadece..
    Hayırlısı olsun inşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence hepsi tek elden al ver yapılıyor. Sence temettü yu almak isterler mı? Yani topladıklarınin temettüsunu? Ytd.

Var bir oyun baskılamak için uğraşıyorlar çıkar foyası...
    Yarın takası yazarım ekranı kapattım..

3.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Ben umudumu 3 ay sonra başlatıcam yıl sonuna kadarda taşıyıcam.
    Y.t.d.
    09.06.2020 de yaptığım yorum üç ay dedim sona yaklaştık verdiğim tarihe göre...
    Bundan sonra toparlayacaktır diye düşünüyorum.Bakalım yıl sonu Pınar Sütü nerelerde göreceğiz.
    Y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    09.06.2020 de yaptığım yorum üç ay dedim sona yaklaştık verdiğim tarihe göre...
    Bundan sonra toparlayacaktır diye düşünüyorum.Bakalım yıl sonu Pınar Sütü nerelerde göreceğiz.
    Y.t.d.
    Sürekli ileri tarih söylüyoruz adamlar 0.7 pd/dd gıda hissesini hala satabiliyor ya. Ulan o zaman giden hisseler nasıl gidiyor iyi hisseler de gidiyor bir şekilde batık olanlar da bu hala aşağı basma derdinde hisse 5 senedir düşüşte be ayıptır orada toplayamayan burada ne toplayacak aptallar belki de sattı yukarı giderken onu mu topluyor? Piyasa değerinin altında kar eden gıda hissesi satılır mı yahu düzeltmeni yetrince yaptın yürü git ne çıktı ki 2 gün üst üste aşağı basabiliyor. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Sürekli ileri tarih söylüyoruz adamlar 0.7 pd/dd gıda hissesini hala satabiliyor ya. Ulan o zaman giden hisseler nasıl gidiyor iyi hisseler de gidiyor bir şekilde batık olanlar da bu hala aşağı basma derdinde hisse 5 senedir düşüşte be ayıptır orada toplayamayan burada ne toplayacak aptallar belki de sattı yukarı giderken onu mu topluyor? Piyasa değerinin altında kar eden gıda hissesi satılır mı yahu düzeltmeni yetrince yaptın yürü git ne çıktı ki 2 gün üst üste aşağı basabiliyor. Ytd
    Beyfendi sürekli ileri bir tarih vermiyorum bundan tam üç ay önce Eylül’ün dokuzu için hissenin başlangıcı olacak bir çıkış için umudum var ve yıl sonuna kadar bir hareketinin olacağını ön görüyorum diyorum..
    Ben yaklaşık 11 aydır hissede pozisyonumu koruyorum acelem yok belirlediğim hedefe göre birkaç sene daha bekleyebilirim ya da Belirlediğim hedef fiyatına gelirse erkende çıkarım çıkabilirim.
    6 sene taşıdığım hisseler var ben yatırımcıyım.
    7/24 ekrana bakar “bu hisse ne zaman çıkacak” psikolojisi insanı hasta eder demoralize eder.
    Ben hisseyi beğeniyorum şirkete güveniyorum o yüzden bu hisse bundan altı ay önceleri “pandemi düşüşünde” 7.60 gördüğü zaman bile hiç canımı sıkmadım neyse herkes kendine göre bir yol çizer benim Stratejim bu yönde.
    Ayrıca her yatırımcı hissenin çıkmasını da istemeyebilir şu anda bu hissede pozisyon almak için düşmesini bekleyen insanlar da var.
    Kendi adıma hisse giderse sevinirim ama piyasa bozulur hisse tekrar 15 TL gelirse de inanın hiç üzülmem hatta sevinicem çünkü elimde kalan nakitle tekrar oralardan toplamak istiyorum.
    Y.t.d.

6. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

Yılbaşından itibaren 2.150 milyon lot yabancı çıkışı var ilk sıradalar..

Alanlar garanti iş ziraat ypk ak...

Arada citi 1 milyon aldı geri sattı geçen aylarda.

Son 1 saatte para girişi 300 bin lot dan fazla. Wowww inşallah bu sefer dönmez aşağı yine...

Sayfa 719/963 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •