Sayfa 818/963 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Sayın derinlikler hocam aracı kurum dağılımlarını paylaşıyorsunuz.eyvallah am bu dağılımın hiçbir önemi yok.cok açık söyleyeyim.98 yılında birsay girdim hiç kopmadim aktif izlerim daha 6 ay önce zannedersem ittifakta 3.3 bölünmeden önceki fiyatı ten bir kurum satıyor diye sattım â1 capital tek başına gelene geçene veriyordu tahtayida şekillendiren kurumdu bende o satiyor diye sattım ondan sonra hisse uçtu adeta.11.80 i gördü 1- ay içinde.o yüzden bir kurum tek satıcı olur gelene geçene verir ama hisse tavan olur.bu yabancida olabir.onada örnek vereyim frotoda çiti gelene geçene verdi ama hisse yukarı gidiyor.kuruma takılmayın.temel analize bakın.

2.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Sayın derinlikler hocam aracı kurum dağılımlarını paylaşıyorsunuz.eyvallah am bu dağılımın hiçbir önemi yok.cok açık söyleyeyim.98 yılında birsay girdim hiç kopmadim aktif izlerim daha 6 ay önce zannedersem ittifakta 3.3 bölünmeden önceki fiyatı ten bir kurum satıyor diye sattım â1 capital tek başına gelene geçene veriyordu tahtayida şekillendiren kurumdu bende o satiyor diye sattım ondan sonra hisse uçtu adeta.11.80 i gördü 1- ay içinde.o yüzden bir kurum tek satıcı olur gelene geçene verir ama hisse tavan olur.bu yabancida olabir.onada örnek vereyim frotoda çiti gelene geçene verdi ama hisse yukarı gidiyor.kuruma takılmayın.temel analize bakın.
    Bende zaten Milk olanından yok Meat olanından var.. Öylesine paylaştım dağılımı

3. Sn. Derinlikler paylaşımlarınızı göremiyorum bir problem mi var forumda?

Boş bir post atılmış gözüküyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Sn. Derinlikler paylaşımlarınızı göremiyorum bir problem mi var forumda?

Boş bir post atılmış gözüküyor.
    Resim yükleme sitesinde sorun var bugün..Bazen görünüyor ; bazen görünmüyor resimler..

5. Haftalık

6. Pinsudan 1 e 5 civarı bedelli bekliyorum.bedelsizde verebilir yanında.suttede aynı şey olabilir ama düşük ihtimal.

Kayıtlı sermaye tavanı %90 a kadar müsaade ediyor yeni güncellediler ama bir defaya mahsus tavanı geçebilir yk karar alırsa..
    Olursa %75 bedelsiz bekliyorum ben.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 818/963 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •