Sayfa 848/961 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 7688 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Pnsüt ve petunda ki presslemeden bahsediyorum.

Veren versin.. Yeterki para lazım olmasın rahat rahat bekleyelim, inşallah çok da bekletmez..

Bir süre yazmayacağım bir sonraki ihracat rakamlarında veya önemli bir kap olursa yazarım..

Gün doğmadan neler doğar sabır.. Allah mahçup etmesin inşallah..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İnşallah Üstadım.Bu haftadan itibaren ufak ufak süt biriktireceğim.Mahsule kadar artmaz ise toplu bir alış düşüncem var.Nasip kısmet.

4. Arkadaşlar! Citi ve Deutsche Pınar Süt Tahtasından ne istiyorlar anlamadım.Sürekli al sat yapıyorlar.Bu kadar hacimsiz tahtada bunların yabancı olacağını sanmıyorum.

O halde kim bunlar?

Kaşar holding iş yatırım dan sat 18 e bugün al 17 ye şerefless bunlar.. Adam olsa geri alım açıklasa nerdeeee

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kaşar holding iş yatırım dan sat 18 e bugün al 17 ye şerefless bunlar.. Adam olsa geri alım açıklasa nerdeeee

Sayın sertol! İşyatırımda ki O..spu çocuğu bu dar günde dahi görevini yapıyor. Boş tahtada satışa 5-6 bin lot satış yazabiliyor.Kim bu İşyatırımdan işlem yapan???????

7. Muhtemelen tahta yapici.

Sn sertol eski dost hayırlı bol kazançlar dilerim.

Bizim olduğumuz yerde beklemeden para kazandirmamaya yeminlidir tahta yapıcılar .

8. Bunların alayı çapsız sağlam yatırımcı geldiği zaman yapabilecekleri tek şey var onlarda onu yapıyor.
    Mallarını aldık yakında paralarını da alacağız.

Sayfa 848/961 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •