Sayfa 55/962 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7696 madde; 433 - 440 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. ARKADAŞLAR,EN KARANLIK AN ŞAFAK SÖKMEDEN ÖNCEKİ ANDIR.Endeks olmuş 96 bin,bu tür zamanlarda baba kağıtlar gider,sonra temeli sağlam kağıtlara yöneliş olur,zannımca 15,15-15,20 arası dip çalışması yaptı veya yapacaktır.Ay sonuna doğru ufak ufak alımlar gelebilir.Daha öncede belirttiğim gibi ben spek olsam elimde yığınla kağıt olsa hissenin yukarı gitmesinden çok düşmesine sevinirdim ve bunun içinde uğraş verirdim zira temettüden alacağım parayla daha fazla lot alabilirdim,ama iyi ki ben spek değilim,yoksa çok çekerdiniz.......neyse uzun lafın kısası YTD ve olmamakla birlikte .....Tekkeyi bekleyen ,çorbayı içer formasyonu var......

pınarımız umarım artık bu yükselişe uyum sağlar.

Bu sene çıkmasın seneye çıksın.. Seneye temettüye kadar 15-16 arasına razıyım. ytd.
    35 ½

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Değerli Arkadaşlar,elinizde 10 milyon lot olsa ve yaklaşık 3 hafta sonra 7.7 milyon temettü alacak olsanız kağıdın 15-16 hatta 17 olmasını istemezsiniz,zira temettüden gelen parayla alacağınız lot miktarı fiyat ne kadar yüksekse o oranda az olur,lakin fiyat 14-13 hatta 12 olsa alacağınız lot miktarı daha çok olur;elindeki portföy değerine değilde (TL olarak ) lot miktarına önem veren birisi fiyat ne kadar düşerse o kadar sevinir.......
    Kesinlikle katılıyorum, çok güzel açıklamışsınız olayı. Bu durumda küçük yatırımcıya düşen asla ucuza lotlarını kaptırmamaktır. Uzun vade için devamlı ucuz yakaladıkça lotlarını arttırmak ve düzenli temetülerini de alarak maliyet düşürmektir. İleri dönemde şirket karlılığı ve buna paralel temettü verimliliği arttıkça lot sayısı yüksek olan yatırımcıların kazancı da o ölçüde yüksek olacaktır.

Aylık takas.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

Takas tek başına yanıltıcı olabilir ancak Citi'nin bu alımları gerçekten ilginç. Adamlar aylardır mallanıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by productivity Yazıyı Oku
    Takas tek başına yanıltıcı olabilir ancak City'nin bu alımları gerçekten ilginç.
    Petun varsa bir zahmet paylasirmisin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 55/962 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •