Sayfa 519/956 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Spek sen hakikaten çok büyük süzmeymişsin.

2. Diğer gıdalar ve diğer hisselere bakıldığında , çok çok geride kaldı..... Spek , bir tarafını da yırtsa , bu hisse illaki , bir şekilde yükselerek , 2 katı fiyatına erişecek. Ben , buna inanıyorum ve bu hedefimin gerçekleşmesini sabırla bekleyeceğim.
    Bana göre , yanlış bir hesap peşinde koşan speğin elindeki oyuncağı, inşallah çok yakın bir zamanda , alacaklar ve bir daha da geri vermeyecekler.

3. Arkadaşlar gelin bu ********leri borsa başkanlığına şikayet edelim.Pnsüt te yapılan işlemler kesinlikle iyi niyetli değil.Şirket yetkililerini göreve davet ediyorum.Günlerdir yapılan malum işlemlerin ne demek olduğu hakkında.

4. Abi diğer hisseler patlamiyor da açığa satış da yok gittikçe gidiyor. Ulan bu neden kaldı güzel güzel gitseydi beraber daha toplayacağıni toplayamadi mı hisse 2015 ten beri düşüşte ulan 5 senedir toplayamadi bu haftayı mı buldu manyaklar? Lanet olası pislikler kafayı yedirdiler insanlara. Adamlar tavan tavan giden hisseye atlayıp kazanıyor böyle yapmak lazım o zaman?

5. Arkadaşlar Rtalb test kitlerini uzaya satıyor heralde Glryh rtalb in yüzde 8 hissesine sahip aman onun da tavan gitmesi lazım tabi o kadar kar bekleniyor ki aman aman. Ekiz zeytinyağı hayrati açmış 38 inci tavanını hak ediyor etmez mi. Bayram geliyor Kent in tavan tavan gitmesi lazım yarın da tavan yapmazsa küserim valla. Borsa dan soğudum bu keşke hiç olmasaydı virüs işi ne güzel gidiyorduk, kazandık kaybettik ama bu kadar aşağılık bir şey görmedim ya. Sinirden yazıyorum. Ytd.

6. Spek çok fazla sıktın.Sonra telafisi olmayan zararlara sebep olabilir.Sonra demedi deme!

Yabancı oranı baya düşmüş yılbaşında oran 20 iken simdi 10 un altında kaynak https://www.yatirimkredi.com/pnsut-yabanci-takas-orani

8. Yeteri kadar süt içtin, gidelim artık kaptan...
    Ytd

Sayfa 519/956 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •