Sayfa 221/956 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 7645 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Evet Migros dada 1 lt tam yağlı uzun ömürlü süt 2,5 tl oldu..

Bakalım Pınar da bir değişiklik olacak mı? ve/veya ne zamanolacak?

Önemli Not:Garibanın aldığı süte zam gelmesini istemem de,gelmesinden keyif de almam...
    Asla asla asla

Esen Kalın...

IPhone8S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
     Alıntı Originally Posted by Rektör Yardımcısı Yazıyı Oku
    Sn Borsainer
    Enflasyon rakamları açıklandı
    Süt fiyatlarına Ocak ayında ne kadar zam geldi açıklarmısınız?

Esen Kalın

IPhone8S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dönem: Aralık 2017 - Ocak 2018
    Süt: 3.4660 - 3.5909

Veri: TÜİK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. BASIN BÜLTENİ-Monaco Başbakanı Serge Telle, Pınar Ayran'a hayran kaldı
    ü
    FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu son maçında Pınar Karşıyaka, grubu lider bitirmeyi garantileyen Fransız ekibi Monaco'yu kendi sahasında 84-77 yenerek büyük bir başarıya imza attı. Maç sonunda tüm taraftarlara sağlığına ve beslenmesine özen gösterenlerin vazgeçilmezi olan Pınar Ayran dağıtıldı. Pınar Ayran standını ziyaret eden Monaco Başbakanı Serge Telle Pınar Ayran'ın lezzetine hayran kaldığını ifade etti.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    BASIN BÜLTENİ-Monaco Başbakanı Serge Telle, Pınar Ayran'a hayran kaldı
    ü
    FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu son maçında Pınar Karşıyaka, grubu lider bitirmeyi garantileyen Fransız ekibi Monaco'yu kendi sahasında 84-77 yenerek büyük bir başarıya imza attı. Maç sonunda tüm taraftarlara sağlığına ve beslenmesine özen gösterenlerin vazgeçilmezi olan Pınar Ayran dağıtıldı. Pınar Ayran standını ziyaret eden Monaco Başbakanı Serge Telle Pınar Ayran'ın lezzetine hayran kaldığını ifade etti.
    bizde hissenin sürekli aşağı yapışmasına hayran kaldık.

5. Hayır hayran kalsa nolur kalmasa nolur

6. alıcı yok satıcı çok var bi bir yeniği ama bakalım anlamsız bir baskı elin gavuru boşa satmıyordur düşerken endeks e uyuyor maşallah çıkarken tik yok son demleri attık yoksa kendi çalar oynar
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7. 11.90 maliyetle hissedeyim.Markaların süt fiyatlarını yazdığınızda hep aklıma şu geliyor; bu fiyat politikası ile pnsut sürekli kendi karını baltalayan bir yönetim anlayışına sahip diyorum.Ülkemizde alt orta gelir grubu insanlara hitap etmiyor bu haliyle.Dost süt hiçte kötü değil 3.1 gr yağlı sütü 2.5 a satıyor, pınar 4 tl.Arada %60 fiyat farkı var.Haliyle alt orta gelir grubu bu fiyattaki sütü almaz; bu da pazar payı ve hedef kitlenin üst gelir grubu olduğunu gösteriyor.Halbuki fiyat politikasına ayar verip pazar payını yükseltse bence çok daha sağlıklı bir politika.Yeni bir yönetim anlayışı olmadan kar ve pazar payında erimeler bana göre kaçınılmaz olacak.
    Elimdeki hisseleri uygun bir zamanda başka hisselerle değiştirme kararı aldım ben şahsen.

Sayfa 221/956 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •