Sayfa 850/956 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Sayın sertol! İşyatırımda ki ....... sıfatlı iltifatlarımızı bekliyor..........

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Senin pozisyonun nedir,önce onu açıkla? Bizim gibi yatırımcı olsan , aynı duygu,düşünce ve tepkileri paylaşırdın.Lakin tam tersini ,yapıyorsun.Patronun veya speğin gömlekçisimisin?
    Benim pozisyonumdan sanane dostum

Yatırımcı olmak demek sağa sola laflar saydırıp çirkin ifadeler mi kullanmak demek? Yatırımcı profilin bu mu senin eğer buysa bundan sonra benle diyaloğa girmemeni rica ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Yatırımcı olmak demek sağa sola laflar saydırıp çirkin ifadeler mi kullanmak demek? Yatırımcı profilin bu mu senin eğer buysa bundan sonra benle diyaloğa girmemeni rica ediyorum

Seninle diyaloğa giren varmı ki ,bu şekilde cevap veriyorsun? Ben buraya yatırım yapmışım ve hiç haketmediğimiz bir duruma tepki gösteriyoruz.Bunun neresi seni rahatsız ediyor ki . arada ortaya çıkıp sataşıyorsun? Daha önce de yazdığım gibi; Speğin tetikçisi veya gömlekçişi olabilirsin.......

4. Arkadaşlar! İştyatırım 27.900 lot satışta.Ya bir bildikleri var( Çok zayıf ihtimal) Ya da cep ten cebe yapıyorlar.Araya düşürecekleri 3-5 bin lot çok kıymetli demek ki!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! İştyatırım 27.900 lot satışta.Ya bir bildikleri var( Çok zayıf ihtimal) Ya da cep ten cebe yapıyorlar.Araya düşürecekleri 3-5 bin lot çok kıymetli demek ki!!!!!

İştyatırım an itibariyle 38.989 lot satışta. Tam suç duyuruluk işlemler..........

6.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Senin psikolojik bir sorunun mu var ? Rahatsızmısın sen?
    Daha geçen gün benim yorumumu alıntılayıp saçma sapan salak salak şeyler yazıp,sonra itibar etmeyin felan diyorsun,niye sataşıyorsun o zaman.Burda herkes fikrini söylüyor sonrada y.t.d. belirtiyor.
    Hani diyicem ki hisse ile ilgili bilmediğimiz bir şey “söylüyorsun bizde yanıldık,bilmedik,aldandık” oda yok.Yaşını bilmiyorum ama 50 merdiven dayadım 30 senelikde borsacıyım,hadsizlik etme.Muhtemelen Spekin yancılarından birisin,bir daha bana olmadık bir iftira,kötüleyici bir söz söylersen sana çok ağır konuşurum bak.Sonrada mahkemelik oluruz elbet yüz yüze görüşürüz.Herkese Hayırlı bayramlar.
    Allah’a emanet olun,Selametle kalın.
    Y.t.d.

7. Arkadaşlar! Spek tepki aldıkça ( Kibarını yazıyorum) daha da agresifleşiyor. PınarSüt tahtasında 10 kademede bütün satışları 950- 1950 lot olarak dizilmiş durumda......

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Spek tepki aldıkça ( Kibarını yazıyorum) daha da agresifleşiyor. PınarSüt tahtasında 10 kademede bütün satışları 950- 1950 lot olarak dizilmiş durumda......
    Her gün canlı izliyorum bir sürü fırıldak dolap.
    En az 20 tane kurumdan işlem yapıyorlar.
    Dün Yatırımcı İlişkilerinden cemre hanımla görüştüm süt ve ürünleri İzmir ihracatının neredeyse tamamının pınar sütün olduğunu ifade etti. Ama Çin ihracatı konusunda her nedense öyle kap’a atılacak aman aman bir durumun olmadığını söyledi.Sayın Sertol’un paylaştığı Çin ihracat verileri iştah kabartıyor ama Yatırımcı ilişkileri ise her nedense O sanki hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor,bilmiyorum sadece tahmin yanılabilirim İş yatırımın başını çektiği hareketlerin içinde sanki şirketin patronunun parmağı var.
    Y.t.d.

Sayfa 850/956 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •