Sayfa 860/956 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Tebrik ederim gözden kaçırmamışsınız.
    Yaşar holding BAE 30 milyon dolara peynir fabrikası açtı ve çok tutulan ürünler ile iyi bir piyasa yaptı,ambargoya kadar işler çok iyiydi..
    1) Bu görüşme gösteriyor ki ambargo artık kalkacak bu çok iyi bir haber,zira bu açığı Çin ihracatı ile kapatmışlardı şimdi tekrar bu eski pazarda geri gelince ihracat çok daha iyi olacak.

2) Araplar gıda işleme işi yapan firmalara ortaklık yapmak istiyor !!!
    Bu firma kendi ülkelerinde bildikleri bir marka olan bir şirket neden olmasın ?
    Hemde gıda işleme !
    Pınar Süt bu tanıma giriyor,uyuyor olur olmaz bunu ancak Yaşar bilir.
    Olsada olmasada her malın her ürünün bir yıl içinde % 80-90 arttığı bir piyasada buna rağmen Pınar Sütün 10 sene önceki fiyatlardan işlem gördürülmesinin izahı yok.
    Tahtayı yapan adamlar 20 civarı kurumdan işlem yapıyor bıkanların mallarınıda alıyorlar.
    dd 23 TL olan bir hisseyi bu müptezeller daha ne kadar düşürecek izleyip göreceğiz.
    Ky mallarını alıyorlar ama orta uzun vade pozisyon alanlardan 1/3 alırlar.
    Eşşek gibi bu hisseyi illaki ederine götürecekler istediği gibi kadar baskılasın.
    Pandemi krizinde 7,60 gösterdikleri gün tek sıkıntım nakitimin olmayışıydı.
    Grup şirketleri içinde sadece Petun ve çok daha pd/dd düşük olan Pnsut var diğerlerinin hepsi en az 2 pd/dd işlem görüyor bu iki şirkette en az 2 pd/dd işlem görmeli.
    Y.t.d.
    Yaşar pnsüt ün kazancını pazarlama şirketi üzerinden eritiyor.Yani gerçek kar pazarlama şirketine gidiyor.

Satılacaksa 1.sırada tat var

Ytd depildir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Yaşar pnsüt ün kazancını pazarlama şirketi üzerinden eritiyor.Yani gerçek kar pazarlama şirketine gidiyor.

Satılacaksa 1.sırada tat var

Ytd depildir

Adamlar hazır iş yapan bir gıda firmasına ortak olmak istiyor yani hepsinide almak istemiyor benim anladığım kısmi ortaklık,çünkü işletme işine girmek istemiyor,mantıklıda yapıyorlar bence.
    Alacak adamların ülkesinde 30 milyon dolarlık fabrika açmışsın insanın ister istemez aklına bir kurt düşüyor.Bildikleri kendi ülkelerindede üretim yapan bir şirket.
    Hayırlısı inşallah..
    Y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Adamlar hazır iş yapan bir gıda firmasına ortak olmak istiyor yani hepsinide almak istemiyor benim anladığım kısmi ortaklık,çünkü işletme işine girmek istemiyor,mantıklıda yapıyorlar bence.
    Alacak adamların ülkesinde 30 milyon dolarlık fabrika açmışsın insanın ister istemez aklına bir kurt düşüyor.Bildikleri kendi ülkelerindede üretim yapan bir şirket.
    Hayırlısı inşallah..
    Y.t.d.

Sayın şevketli ! Değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Bu kadar baskının altından mutlaka birşey çıkacaktır zannımca. Hayırlısı olsun.....

4. 1.5 milyar çinli pınar süt içecek onun peşindeyim;))

Ytd değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    1.5 milyar çinli pınar süt içecek onun peşindeyim;))

Ytd değildir

Isterse 5 milyar Cinli 2 milyar Hintli gunde 5 ogun surekli sut icsin, genelevde yetismis ve buyumus pinarezik sutun sana bana zerre faydasi olmayacak , millet uzaya gitmis hatta bazilari paralel evrenlere ulasmis cogu orada kalmis yada kismen geri donerken ite kaka 29 a cikmis 29 dan da 16 ya gelen kagitta istisnasiz sekilde patron, tahtayi yonetenler, buyuk yatirimcilar, kucuk yatirimcilar dahil herkes zararda , bunda sahibi kaynakli degisik bisi var..

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mexican Yazıyı Oku
    Isterse 5 milyar Cinli 2 milyar Hintli gunde 5 ogun surekli sut icsin, genelevde yetismis ve buyumus pinarezik sutun sana bana zerre faydasi olmayacak , millet uzaya gitmis hatta bazilari paralel evrenlere ulasmis cogu orada kalmis yada kismen geri donerken ite kaka 29 a cikmis 29 dan da 16 ya gelen kagitta istisnasiz sekilde patron, tahtayi yonetenler, buyuk yatirimcilar, kucuk yatirimcilar dahil herkes zararda , bunda sahibi kaynakli degisik bisi var..

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Doğru.Fakat Yataşın hikayesini unutmayın kağıt 2 den 36 ya gitti.Çindeki mağazalar hikayesiyle.Bizimki sadece hikaye yaz bekle durumu.Belkide cacık bile olmaz bu hikaye.

Ytd değildir

7. Araplarla iyileşme kulisleri geliyor.
    Olursa çok güzel olacak. Bakalım

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. %3 kâr ile çalıştıklarını iddia eden şirket, isterse 10 milyar ciro yapsın.

Sayfa 860/956 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •