Sayfa 154/471 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. arkadaşlar kendi fikrimi yazıyorum umarım birileri çıkıpta yanlış anlayıp mantık dışı birşeyler yazmaz...benim hisseye güvenim tam...
    hisse şu an 60 lira aşagıda 48 lira yukarıda özgürlük var...uzun zamandır bekliyen arkadaşlar var burda yaklaşık 20 kişiyiz.yarın cumartesi 10 dakika zamanınızı alır SPK veya BİMER'e bir mail atın bu düzenlemenin küçük yatırımcıyı magdur ettiğini yazın...sesimizi duyuralım...

2.  Alıntı Originally Posted by nordstren Yazıyı Oku
    arkadaşlar kendi fikrimi yazıyorum umarım birileri çıkıpta yanlış anlayıp mantık dışı birşeyler yazmaz...benim hisseye güvenim tam...
    hisse şu an 60 lira aşagıda 48 lira yukarıda özgürlük var...uzun zamandır bekliyen arkadaşlar var burda yaklaşık 20 kişiyiz.yarın cumartesi 10 dakika zamanınızı alır SPK veya BİMER'e bir mail atın bu düzenlemenin küçük yatırımcıyı magdur ettiğini yazın...sesimizi duyuralım...
    3000 lot duruyormu

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

59,40 bir kerede çıktığın yerde dur artık salına salına yine 40 lar bi kaç yıl daha sürün orda...

4. hergün bir çakaralmaz çıkıp tavana 5000 lot alış giriyor.birkaç saniye kala siliyor.egosunumu tatmin ediyor.malmı pazarlamaya çalışıyor.yoksa milleti satmaya zorlayıp malmı bulmaya çalışıyor belli değil.dün 59 a 120 lot satış yazdı.ben alış girince 59.40 a çekti.en azından takip eden birisi var.60 dan aşağı gelmediği sürece sorun yok.getirmeye cesaret edemiyorlar şimdilik.çünkü 13.500 milyonluk karın karşılığının kesinlikle bu fiyatlar olmadığının bunlarda biliyor.1.000.000 sermayeli ve bu karlılıkta başka bir şirket borsada yok.iyi bir çıkış için 75 in üzerinde kapanış yapması şart.mutlaka ederini bulacaktır.ege en 2008 krizinde 5 liraydı.yıllarca süründürdü.ama şu an 400 tl.sabır.....

5. Adam gibi bir zincire devretselerde hepimiz kurtulmak bu açlardan

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    hergün bir çakaralmaz çıkıp tavana 5000 lot alış giriyor.birkaç saniye kala siliyor.egosunumu tatmin ediyor.malmı pazarlamaya çalışıyor.yoksa milleti satmaya zorlayıp malmı bulmaya çalışıyor belli değil.dün 59 a 120 lot satış yazdı.ben alış girince 59.40 a çekti.en azından takip eden birisi var.60 dan aşağı gelmediği sürece sorun yok.getirmeye cesaret edemiyorlar şimdilik.çünkü 13.500 milyonluk karın karşılığının kesinlikle bu fiyatlar olmadığının bunlarda biliyor.1.000.000 sermayeli ve bu karlılıkta başka bir şirket borsada yok.iyi bir çıkış için 75 in üzerinde kapanış yapması şart.mutlaka ederini bulacaktır.ege en 2008 krizinde 5 liraydı.yıllarca süründürdü.ama şu an 400 tl.sabır.....
    Satışı az bulup siliyor olmasın. Satışlar artmadan çıkartmam diyor olabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Satışı az bulup siliyor olmasın. Satışlar artmadan çıkartmam diyor olabilir mi?

tabiiki olabilir ama bu kadar aç gözlü olmakta iyi bişey değil.300-500 lotun hesabını yapmaması lazım artık....zaten piyasada dolaşan çok az lot var....

Sayfa 154/471 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •