Sayfa 146/471 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. tavanda 4200 lot alıcı var. hadi hayırlı olsun. yıllardır süründü bu hisse inşallah herkez karlı şekilde çıkar pkentci dostlar.

2. hayırlı olsun dostlar.inşallah herkesin gönlündeki gerçekleşir.çok zahmet çektik.inşallah karşılığını alırız....

3. 4400 lot alıcı var....

4.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    hayırlı olsun dostlar.inşallah herkesin gönlündeki gerçekleşir.çok zahmet çektik.inşallah karşılığını alırız....
    İnşallah Kardeş İnşallah,Hisseye Girdiğimde Dolar kuru 1,67 TL imiş ve Hisse 74'tl imiş Dolar Kuru Kadar Artış Yapması Lazım En az Karşılığını Almamız İçin,Soluksuz Nereye Çıkacak Sonrasında C'den Çıkıp Birde Bedelsiz Falan Yapılırsa Belki Karşılığını Alırız
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

Alıntı Originally Posted by MuSTi Yazıyı Oku
    İnşallah Kardeş İnşallah,Hisseye Girdiğimde Dolar kuru 1,67 TL imiş ve Hisse 74'tl imiş Dolar Kuru Kadar Artış Yapması Lazım En az Karşılığını Almamız İçin,Soluksuz Nereye Çıkacak Sonrasında C'den Çıkıp Birde Bedelsiz Falan Yapılırsa Belki Karşılığını Alırız
    durun bakalım inşallah kalıcı bir çıkış olur işlem hacmi önemli öyle 100-200 lotla çıkışların sabun köpüğü gibi geri geldiğini daha öncede gördük en son 75 denemesinde de çıktığı gibi 50 in altına getirdiler ne zaman 10000 lotlu işlem hacimleri görecez bakalım yada görürmüyüz? erken konuşmamak lazım ama çok süründürdüler kimse 3 haneli fiyatların altında satmaz diye düşünüyorum hayırlısı bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    durun bakalım inşallah kalıcı bir çıkış olur işlem hacmi önemli öyle 100-200 lotla çıkışların sabun köpüğü gibi geri geldiğini daha öncede gördük en son 75 denemesinde de çıktığı gibi 50 in altına getirdiler ne zaman 10000 lotlu işlem hacimleri görecez bakalım yada görürmüyüz? erken konuşmamak lazım ama çok süründürdüler kimse 3 haneli fiyatların altında satmaz diye düşünüyorum hayırlısı bakalım
    Patron Ne İstiyorsa Onu Göreceğiz Yıllarca Aynı Döngüyü Gördük 90'dan Satmışlığım Vardı Zamanında 54'den Geri Almıştım Yoksa Zararı Çıkaramazdım Çalıların Arkasındayız Bekliyoruz Fazla Ses Etmemek Lazım Ürkmesinler
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

Alıntı Originally Posted by MuSTi Yazıyı Oku
    En 33 $ yapar maliyet ler 65 üstü hayırlısı bakalım ne olur.

8. hayırlı olsun. öyle bir durumdayız ki (ruhen) 100 lira bile olsa yine geri gelecek endişemiz var. ama nedense bu sefer daha ümitliyim...

Sayfa 146/471 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •