Sayfa 287/471 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Bilanço göze çarpanlar :
    30-09-18 ve. 30-09-19
    1- banka ve ortak borçları 21.100 tl den
    1.500₺ düşmüş. Onuda bu ay kapatmışlardır.
    2- side doluluk oranı % 87.47
    3- ort satış fiyatı 44 € dan 53 € olmuş
    4- sigorta değeri 117 milyon dan 152 milyona çıkartılmış
    5_ 64 milyon olan hasılat 86.5 milyon olmuş
    6- şüpheli alacaklar karşılığı 2.922 bin artmış. Kâr matrahının düşmesine sebep olmuş. Thomas cook olabilir
    7- pazarlama satış giderinde 3.538 bin artış var . Dikkat çekiyor
    8- yenileme yatırımları büyük oranda bitmiş . Bu dönemde amortisman düşmeden 4.947 bin net nakit çıkışı olmuş.
    9- alacaklar net 41.648 bin olmuş. Artık tahsilatlar oldukça nakit birikimi başlayacaktır.
    Ayrıca 14 Kasım da vergi dairesine verilen bilanço farklı geliyor. Reeskont faizleri + bazı giderler düşülmüyor. Kâr artacaktır.
    İyi günler. Bu vesile ile CUMHURİYET bayramımız kutlu olsun. Ytd.
    Sayın serdümenci, elimizden geldiğince ortaklara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yatırım tavsiyesi vermeden bilgi sunuyoruz. Herkesin aklı var , alır veya satarlar. Lütfen seviyeye dikkat edelim.

2. Başdümenci sen garip adamsın kardeş sana kızsamda senin yorumları yabana atmıyorum gerçekten üç beş kişi biz satsak hisse senin alım yerlerine gelir mi gelir sende haklı çıkarsın bende kaldı 800 lot zaten burdaki bizlerde en fazla 5000 bin vardır geriside patronda o halde spek mpek yok bunda diyosun doğru olabilir...

3. Ama Başdümenci biz yinede satmayacaz bu moruk ercan kafayı iyice tesin diye.. Dursun akmaz kokmaz yeterki moruk rahat olmasın bide 60 lara gelmesinde sende rahat olma diye
    😁😁

4.  Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    Bu kağıdı buradan alan kişinin beynine s..kym ben.Kimse bu kağıdı burada almaz.Kağıtta olanlar sadece sizsiniz.Birbirinize satıp duruyorsunuz.Arkadaşın dediği gibi beklenti bitti dalın.Yeni beklenti oluşumu için en az bir sene var.Güzel yerlere indiği zaman ben de aranıza katılacağım hevesle bekliyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu şekilde seviyesiz bir şekilde yazıp acaba birilerinin moralini bozup aşağıdan mal alabilir miyim derdindeysen ayıp doğrusu. Madem beklenti bitti en az bir sene varsa ne akla hizmet gelip burada her gün küstahça sinkaflı kelimeler kullanıyorsunuz. Topiği kirletmeyelim lütfen.

5. ne yapayım peki;burda hergün birbirinizi teselli edip yılların tükenmişliğini birbirinize umut aşılıyarak unutturmaya çalışmanızı mı şakşaklayayım.bırakın bu işleri satacaksınız alacaksınız para böyle kazanılır.umut tacirliği yapmayın.de haydi bekliyorum aşağılarda bakalım nekadar daha gülüş cümbüş olacak burası

6.  Alıntı Originally Posted by serdümenci Yazıyı Oku
    ne yapayım peki;burda hergün birbirinizi teselli edip yılların tükenmişliğini birbirinize umut aşılıyarak unutturmaya çalışmanızı mı şakşaklayayım.bırakın bu işleri satacaksınız alacaksınız para böyle kazanılır.umut tacirliği yapmayın.de haydi bekliyorum aşağılarda bakalım nekadar daha gülüş cümbüş olacak burası

Sana son defa cevap veriyorum sataşmalarına uymayacağım. Biz burada umut tacirliği falan yapmıyoruz, seviyeli bir şekilde herkes elinden geldiğince bilgi ve düşüncelerini aktarıyor, forumun amacı da bu değil mi zaten. Temel, teknik olarak bilginiz, düşünceleriniz varsa paylaşın da bizde faydalanalım.

7.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Sana son defa cevap veriyorum sataşmalarına uymayacağım. Biz burada umut tacirliği falan yapmıyoruz, seviyeli bir şekilde herkes elinden geldiğince bilgi ve düşüncelerini aktarıyor, forumun amacı da bu değil mi zaten. Temel, teknik olarak bilginiz, düşünceleriniz varsa paylaşın da bizde faydalanalım.
    hisse ilgili olumlu görüşleri paylaşınca bilgi paylaşımı oluyorda olumsuz yönde gerek temel gerek tecrübe paylaşımı yapılınca neden tşk konusu oluyor peki.Siz istiyorsunuz ki Sürekli pozitif yönde beklenti oluşturulsun görülecek olan gerçekler ve analizler bu yönde yapılsın.Negatif yönlü görüş ve analizlere tahammülünüz yok işte bu umut Tacirliği oluyor.Ben görüşlerimi söylemeye devam edeceğim tekrar söylüyorum şirket benim de takibimde kötü bir şirket değil lakin görüşlerim aşağı yönlüdür.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 287/471 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •