Sayfa 142/470 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3759 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    aynen.bugün 115 lot koymuş.10 lot işlem oldu.105 lot bekliyor....
    Bir sabah kalkipta tavan görürmüyüz diye yıllardır bekliyoruz. Bilanço başlarda iyi idi. Sonra patron onu da bozdu. Olumlu bir şey yok. Sonuç itibari ile her sabah hayal ediyoruz. Ama sadece rüya görüyoruz.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SPK'ya A B C D gurubu uygulamasının bazı şirketler tarafından kötü niyetli kullanıldığını bu uygulamanın şirketleri baglaması gerektiğini, şirketlerin halka açıklık oranlarını arttırması piyasa yapıcısı ataması veya borsa kotundan çıkmak gibi baglayıcı hükümlere tabii olması gerektiğini yazdım.bir sonuç çıkarmı düşük ihtimal ama olsun boş durmaktan iyidir,burdan daha önceden yazdım birlik olmak lazım birlik olursak birşeyleri değiştirebiliriz...şirket yönetimine de yazdım piyasa yapıcısı atanması için bir gelişme olursa yazarım.

3.  Alıntı Originally Posted by nordstren Yazıyı Oku
    SPK'ya A B C D gurubu uygulamasının bazı şirketler tarafından kötü niyetli kullanıldığını bu uygulamanın şirketleri baglaması gerektiğini, şirketlerin halka açıklık oranlarını arttırması piyasa yapıcısı ataması veya borsa kotundan çıkmak gibi baglayıcı hükümlere tabii olması gerektiğini yazdım.bir sonuç çıkarmı düşük ihtimal ama olsun boş durmaktan iyidir,burdan daha önceden yazdım birlik olmak lazım birlik olursak birşeyleri değiştirebiliriz...şirket yönetimine de yazdım piyasa yapıcısı atanması için bir gelişme olursa yazarım.
    İyi yapmışsınız sayın nordstren. Ama bu şeref yoksunlari farkında değilmi herşeyin. Azıcık iyi niyetli olsalar şimdiye çoktan yapmış olmaları gerekirdi. Bunların derdi devamlı zarar gösterip, kredi çekip, oğuldan babaya mal satip çakallık peşinde kosmak

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu ay bizim ayımız olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by dogan7411 Yazıyı Oku
    Bu ay bizim ayımız olabilir
    Bilanço artıya geçerse belki birşey olur. Geçen yıl ekim ayı sonun da bilanço açıklanmış ve zarar'dan kâra geçmiş. Bu yıl da neden olmasın?

6. Hiç mi umut yok operasyon çocuğunun kagidinda

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kumbara ya bir lot daha atttik bakalım ytd
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

8.  Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    Kumbara ya bir lot daha atttik bakalım ytd
    Bu ara diğer kağıtlardan da kazanamıyoruz ki bizde kumbaraya atalım

Sayfa 142/470 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •