Sayfa 62/471 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3761 madde; 489 - 496 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1. nasıl çıksın .adam koymuş sabah sabah 130 lot.

2.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    nasıl çıksın .adam koymuş sabah sabah 130 lot.
    100 adedi bana ait

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    100 adedi bana ait

hayırlı olsun....

4.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    hayırlı olsun....
    Teşekkürler. daha cok var. inat ettim satmayacaktim ama sanal para olayina girdik bakalim birde orda deneyelim. 7 24 aksiyon var. konya karton pkent sagolsunlar uzun yatirimci olmakla Turkiye de bi b.k olunmaz olayini gösterdiler cok güzel. mevduat bile 2 kat getirirdi 6-7 senede. ama bunlar sayesinde eksideyiz. denetim duzen olmadiktan sonra sanal para daha mantikli benim icin bundan sonra. y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Teşekkürler. daha cok var. inat ettim satmayacaktim ama sanal para olayina girdik bakalim birde orda deneyelim. 7 24 aksiyon var. konya karton pkent sagolsunlar uzun yatirimci olmakla Turkiye de bi b.k olunmaz olayini gösterdiler cok güzel. mevduat bile 2 kat getirirdi 6-7 senede. ama bunlar sayesinde eksideyiz. denetim duzen olmadiktan sonra sanal para daha mantikli benim icin bundan sonra. y.t.d.

Biz Hatayı Bu Dingillerin Şirkete Ortak Olarak Yaptık Bi EGEEN Alsaydık Bunun Yerinde Parayı 5'e Katlardık, Bir Atasözümüzde 'Kuşa Süt Nasip Olsaydı Anasından Olurdu' Der Bizim Nasibimizde Yok Demekki....
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

6. kuralları asla unutma herkes alırken sat herkes satarken al...sanal para için tehlikeli bir zaman dikkatli olmak iyidir...

beklenti insanı yorar ufak ufak alıp bekleyeceksin...mesela x hisseden 200 lira kazandın uzun vade için pkent alacaksın veya kafanda olan bir hisse de olabilir...

hisse yıllardır degerleme yapmıyor bir yeniden degerleme gelse zaten sırf von otel 100 milyon lira 3 yıldır kendimce topluyorum gurup değiştirmeden de tek lot satmam...satış hedefim 150 lira...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    100 adedi bana ait

bu 45 teki 260 lotta sizin mi...

Sayfa 62/471 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •