Sayfa 388/787 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Düşüş %3 ü aştı, bu .rus.. çocuklarının şirketlerinde bir sıkıntı mı var acep💩💩💩

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bu işlemler rutin bir hacim işlemidir. MDPARK da 30'dan çıkarılmış. Bir ara PGSUS'u da çıkarmışlardı 30'dan. İyi ki çıkardılar, kndan sonra yükselmeye başladı. Sonra tekrar aldılar tabii.
    Hiç unutmam 2000 adet PGSUS'u 30 dan çıkardıklarında kızıp 12 TL DEN SATTIM. Ertesi gün sen misin Satan...

3.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Hiç unutmam 2000 adet PGSUS'u 30 dan çıkardıklarında kızıp 12 TL DEN SATTIM. Ertesi gün sen misin Satan...
    Ben de PGSUS a 2016 nın son aylarında girmiştim...

Şöyle bir geçmişe gidince hatırlıyorum... Fiyat geberik 12 tl civarında... Cin Ali nin fetöcü olduğunu iddaa edenler mi, fetö nün paralarına yurtdışına uçaklarıyla taşıdığını mı..? dersin... Bilinçli olarak inanılmaz negatif haberler pompalınıyordu o dönemde... Tabii bu haberler karşın yine de satmadım 5-6 ay sonra 19 tl den satmıştım.. Bugün 36 tl... Çanak hedefini tamamlarsa belki 60 tl ye kadar gidecek...

Bağlantıyı şuradan kuracağım.. Bugün de aynı ve benzer ithamların içinde Yıldız Holding var.. Ara ara bu tarz haber yapılıyor..

Bakalım bu baskı arkasından neyi getirecek...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. Su Islem hacmine bakin...gecen haftanin 3 te biri bile degil...bu arada unlu amcam biraz transfer etmis birilerine sanki,toplam hisse adetinde dusus var birazcik...

5.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Ben de PGSUS a 2016 nın son aylarında girmiştim...

Şöyle bir geçmişe gidince hatırlıyorum... Fiyat geberik 12 tl civarında... Cin Ali nin fetöcü olduğunu iddaa edenler mi, fetö nün paralarına yurtdışına uçaklarıyla taşıdığını mı..? dersin... Bilinçli olarak inanılmaz negatif haberler pompalınıyordu o dönemde... Tabii bu haberler karşın yine de satmadım 5-6 ay sonra 19 tl den satmıştım.. Bugün 36 tl... Çanak hedefini tamamlarsa belki 60 tl ye kadar gidecek...

Bağlantıyı şuradan kuracağım.. Bugün de aynı ve benzer ithamların içinde Yıldız Holding var.. Ara ara bu tarz haber yapılıyor..

Bakalım bu baskı arkasından neyi getirecek...
    İkinizi de hatırlıyorum. Bir de zaphyros tabii. PGSUS benim borsada aldığım ilk kâğıttı. Yüklü bir miktarla (kendi çapımda) girdiğim kâğıtta borsa eğitimi de aldım bir bakıma. Pegasus'a 18 liraya satamadığım hisseleri kızgınlığın verdiği sabır ve inatla yaklaşık 28 liraya verdim. Bizim de aynı süreci yaşatırsa ona da aynı tarifeyi uygulayacağım. Geçen hafta 9 liraya satmaya hazırdım. Ama yaptığı hareketleri gördünüz. Benzer hareketler Pegi'de de kaç kere tekrarlandı. Sabrın sonu selamet... Türkiye'nin en çok gelir elde eden şirket sahibinin batacak hali yok. Devlet el koyarsa daha iyi, hızla yükselir.

6. Gunaydınlar,

bugün ekranları kapatsak iyi olacak sanırım...

7. Günaydınlar, genelde el koyma işleri Cuma akşamları açıklanıyor, bu .rus.. çocuklarının herşeyine el koyarlarda, bizde kurtuluruz böylece😡😡

Sayfa 388/787 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •