Sayfa 437/787 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Hep yorumlara bakıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Zararım çok fazla. Artı zaman kaybı. Artı sinir stres. Grafiğin böyle olacağını kestirsek al sat ile bir miktar zararı azaltırdık. 8.99 u gösterip, 9.00 ı göstermediler geçen olumlu havada. Ben kesinlikle kimseyi yönlendirmek istemem. Ama birileri hangi fiyatı istiyorsa hisse o fiyatta hareket ediyor. 15 gün önce olumsuz havada 7.80 de tutundu, hava olumluya döndü bizim tarihi dibi tekrar gördü.
    Kendi adıma satmaya cesaret edemem, çünkü maliyetim yüksek. Buradan dönerse bu fiyatlar hayal olabilir.
    Ancak 5 ay sonra, keşke 6.50 den satsaydım diyeceğim 5.00 li rakamlar olurmu. Kafa bulanık yani. En iyisi ekrana bakmamak.
    Selâmlar.
    Tamamen seninle ayni durumdayim...

2. Ben Bizim'i çok inceledim. ve bölünürken 11.80 .den (bölünme sonrası 7.80 ) aldım. 2011 de borsaya çıktığında kağıt 26 tl idi yani 1 adeti 17 usd şu anda 2 usd ben 2018 yılında iyi yükseliş yapacağını hesapladım burda iddialı sözler sarfettim. Yanıldım. Epeydir sesim çıkmıyor. Hatta şu anda bir miktar daha almayı düşünüyorum.. Hadi biz KY 'yiz Bizleri silkeliyorlar. 3 sene evvel Unlu mamulleri 15 TL civarından toplamaya başladı elinde hiç kağıt yoktu .yaklaşık 8.500.000 adet hisseyi elinde tutuyor. ve kılını kıpırdatmıyor. İşlem hacimlerine baksan Beş Onbin adetle kağıdı % 5 aşağıya çekiyorlar. Şu anda 2şer 3 er adetten biz almaya başlasak anında kağıdı yukarı bile çekeriz . Ben şuna inanıyorumki Burdan alıp bekleyenlerde büyük kazanacaklar. Bir kağıt bu kadar yerlerde olamaz yakında kokusu çıkar. bomba bir haber gelir. Mesala atıyorum Bizim şok ile birleşiyor gibi ne güzel olur. Düşünmesi bile Güzel
    Hepinize bol kazançlar.

Sayın yuceln aynen katılıyorum size... aynı düşüncedeyim
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

4.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Ben Bizim'i çok inceledim. ve bölünürken 11.80 .den (bölünme sonrası 7.80 ) aldım. 2011 de borsaya çıktığında kağıt 26 tl idi yani 1 adeti 17 usd şu anda 2 usd ben 2018 yılında iyi yükseliş yapacağını hesapladım burda iddialı sözler sarfettim. Yanıldım. Epeydir sesim çıkmıyor. Hatta şu anda bir miktar daha almayı düşünüyorum.. Hadi biz KY 'yiz Bizleri silkeliyorlar. 3 sene evvel Unlu mamulleri 15 TL civarından toplamaya başladı elinde hiç kağıt yoktu .yaklaşık 8.500.000 adet hisseyi elinde tutuyor. ve kılını kıpırdatmıyor. İşlem hacimlerine baksan Beş Onbin adetle kağıdı % 5 aşağıya çekiyorlar. Şu anda 2şer 3 er adetten biz almaya başlasak anında kağıdı yukarı bile çekeriz . Ben şuna inanıyorumki Burdan alıp bekleyenlerde büyük kazanacaklar. Bir kağıt bu kadar yerlerde olamaz yakında kokusu çıkar. bomba bir haber gelir. Mesala atıyorum Bizim şok ile birleşiyor gibi ne güzel olur. Düşünmesi bile Güzel
    Hepinize bol kazançlar.
    abi birleşse ne olur , bu haysiyetsizler birleştirip hisse başı 4 tl de üstüne para alırlar öyle bişey olsa ..

olan gene bize olur .. ben zannetmiyorum yakın zamanda hisseye olumlu bir şey yapacaklarını ..

bu ganereler bu borçla kar da açıklamazlar. bizimdeki cash tutarı bile ana firmaya düşük faizden verdiler. parasını bile iç etti haysiyetsiz rus cocukları

mezarına hergün domuz yağı atıcan bu ruscukların , rahat rahat uyusunlar mahşere kadar ..

5.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    abi birleşse ne olur , bu haysiyetsizler birleştirip hisse başı 4 tl de üstüne para alırlar öyle bişey olsa ..

olan gene bize olur .. ben zannetmiyorum yakın zamanda hisseye olumlu bir şey yapacaklarını ..

bu ganereler bu borçla kar da açıklamazlar. bizimdeki cash tutarı bile ana firmaya düşük faizden verdiler. parasını bile iç etti haysiyetsiz rus cocukları

mezarına hergün domuz yağı atıcan bu ruscukların , rahat rahat uyusunlar mahşere kadar ..
    Tabiki öyle bir şey olusa şirketin gerç piyasa değeri var kağıt oraya hızla hareketlenir. Tabi bu varsayım

6.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Ben Bizim'i çok inceledim. ve bölünürken 11.80 .den (bölünme sonrası 7.80 ) aldım. 2011 de borsaya çıktığında kağıt 26 tl idi yani 1 adeti 17 usd şu anda 2 usd ben 2018 yılında iyi yükseliş yapacağını hesapladım burda iddialı sözler sarfettim. Yanıldım. Epeydir sesim çıkmıyor. Hatta şu anda bir miktar daha almayı düşünüyorum.. Hadi biz KY 'yiz Bizleri silkeliyorlar. 3 sene evvel Unlu mamulleri 15 TL civarından toplamaya başladı elinde hiç kağıt yoktu .yaklaşık 8.500.000 adet hisseyi elinde tutuyor. ve kılını kıpırdatmıyor. İşlem hacimlerine baksan Beş Onbin adetle kağıdı % 5 aşağıya çekiyorlar. Şu anda 2şer 3 er adetten biz almaya başlasak anında kağıdı yukarı bile çekeriz . Ben şuna inanıyorumki Burdan alıp bekleyenlerde büyük kazanacaklar. Bir kağıt bu kadar yerlerde olamaz yakında kokusu çıkar. bomba bir haber gelir. Mesala atıyorum Bizim şok ile birleşiyor gibi ne güzel olur. Düşünmesi bile Güzel
    Hepinize bol kazançlar.
    öz eliştiri yapıp sonrada hala insanları yanlış yönlendirmeye devam ediyorsun...niyetini anlamadım...amacın nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Sayın yuceln aynen katılıyorum size... aynı düşüncedeyim
    Sadece ben böyle düşünmüyormuşum buda güzel bişey size teşekkürler

Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Sadece ben böyle düşünmüyormuşum buda güzel bişey size teşekkürler
    Ben satılacağını düşünüyorum...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 437/787 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız