Sayfa 497/787 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Kanka tatilden dönmedin galiba
    Selam istus,yok dondum de cok yoğundum bugün yazamadım...
    Walla bende bilmiyorum ne oldu artık,maşallah diyelim de yürüsün biraz hacim az ama yukseliş güzel...İnsallah guzel günler görürüz.

2. ülker in gayrimenkülleri bizim toptan da mı nedir.. maşallah.. tavan oldu...

3. Hissede trade yapan kimse yok, hissenin çok büyük bölümü tahta yapıcının elinde
    sanırım bizim gibi kalan giden yatırımcının elinden de almak için uğraş veriyor
    aç gözlülüğün bu kadarına da pes doğrusu... yok kardeşim satan filan yok
    sen takıl kafana göre
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    ülker in gayrimenkülleri bizim toptan da mı nedir.. maşallah.. tavan oldu...
    sen bizimde bekleyenlerin çektiği çileyi bir bilsen yüzde 10lar falan hiç dersin

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. iyi bilirim.. hadi 20 lerden düştü.. hadi 1.7 milyar ciro.. hadi kar oranı düşük.. yıllardır 10-12 lira arası süründün de.. biraz rasyolarda iyileşme varken 5 liralardan 6 liralardan komedi yapmak nedir.. tamam piyasalar kötü, Ülker in hali ortada ama bu kadar değil...

Alıntı Originally Posted by zaphyros Yazıyı Oku
    sen bizimde bekleyenlerin çektiği çileyi bir bilsen yüzde 10lar falan hiç dersin

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bizler 1 tl leri ile goze alip beklemisiz yuzde 10 lar bizim kaybimizda devede kulak kalir insallah guzel gunler bize de gelir artik...

7. MU gebermeden bu Türkiye rahat etmez.Tez vakitte cehennemi boylar inş.

8. Bu adam insanlığımı unutturuyor bana.Allah bunu helak etsin inş.

Sayfa 497/787 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •